Menu Close

Pasiekimai

2020–2021 m. m.

Olimpiada, konkursas ir kt. Dalyvis Pasiekimas Mokytojas

Vilniaus miesto

Vilniaus miesto 8 klasių lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada Beatričė Beinoraitė (8b) II vieta Diana Builienė
Vilniaus miesto biologijos olimpiada Jogundė Racevičiūtė (7a) II vieta Audronė Giedraitienė

Rima Vitkauskienė

Aismantas Vitkauskas (5a) III vieta
Sofija Neporodnaja (Ib) III vieta
Aivaras Jonas Dabrys (6a), Lukas Norvaišas (7b),

Aistė Andriuškevičiūtė (IIa)

Padėkos
Gabrielė Kūgytė (IVb) Dalyvis
Vilniaus miesto 8 fizikos olimpiada Vaida Mikiparavičiūtė (8b) Padėka Asta Bernatavičienė
Danielius Rimka (8b)

Beatričė Beinoraitė (8b)

Emilis Urbonas (8b)

Dalyviai
Vilniaus miesto prancūzų kalbos olimpiada Jogundė Racevičiūtė,

Augustė Kabašinskaitė (7a)

Padėkos Violeta Karnišauskaitė
Matematinis konkursas „Skaičiuok ir mąstyk“ Vytautė Brimerytė (6b) Padėkos raštas Jadvyga Jachimovič
Vilniaus miesto I-IV klasių informatikos olimpiada (II etapas) Andrius Paulauskas (IVA) Dalyvis Regina Maigienė
Vilniaus miesto 2–4 klasių mokinių dailaus rašto konkursas „Atrask rašto paslaptį“ (II etapas) Fausta Aničkinaitė (2c) Dalyvis Greta Višumirskaitė
Akademiko Jono Janickio chemijos konkursas (I etapas) Amelija  Ramonaitė (Ic),

Amelija Ališauskaitė (IIIa),

Maja Konašionok (IIIa)

Dalyviai Eglė Žukauskienė
Vilniaus miesto pradinių klasių mokinių sveikos gyvensenos nuotolinis konkursas „Mano sveikų ir skaniausių pusryčių lėkštė“ Lukas Bulevičius (1d) II vieta Gabija Retkutė

Rima Černiauskienė

Edita. Lukaševičienė

Vida Baublytė

Eglė Lozoraitytė

1a, 1b, 2b, 2d klasių mokiniai Dalyviai
Vilniaus miesto konkursas- protų mūšis, skirtas M. Lermontovo biografijai ir kūrybai Sofija Neporadnaja, Emilija Belian ir Emilija Plukytė (9b) Padėkos Svetlana Makovskaja
Vilniaus miesto meninio skaitymo konkursas Upė Matulevičiūtė (5d) Dalyvė Laura Brazionytė

Tarptautiniai ir respublikiniai

Respublikinis mokinių kūrybos konkursas „Muzikinės fantazijos“ Julijus Girdenis (6a) I vieta Laura Žaliumaitė
Respublikinis kūrybinis etnografinės kraštotyros vaikų ir mokinių konkursas „Jei prakalbėtų, daug pasakytų…“ Benediktas Šatkauskas (5d) II vieta Regimantas Jasiūnas
Tarptautinis matematikos konkursas „Pangea 2021“ Monika Šablinskaitė (5a) I vieta Rima Vžesniauskienė
Marius Dimšas (6b ) II vieta Jadvyga Jachimovič
Karolis Šilaika (8a)

Adriana Lesnova (5d)

Padėkos raštai
Noelle Remi Paulauskaitė (4d)

Liepa Šinkūnaitė (2c)

I vieta

 

II vieta

Lina Voverienė

 

Greta Višumirskaitė

2d klasės mokiniai Dalyviai Eglė Lozoraitytė
Respublikinė paroda-konkursas „Rid rid rid margi jausmai“ Viltė Banchellini (1b) II vieta Edita Lukaševičienė
Nacionalinis mokinių konkursas „Praeities stiprybė – dabarčiai“ Meida Paulauskaitė (IIa), Aistė Andriuškevičiūtė (IIa), Dominykas Kazlauskas (IIa) Padėkos Justinas Guobys
Virtualus respublikinis konkursas „Laisvės karta sako Jiems ačiū“ Danielė Šatikaitė (6a) Padėka Nijolė Guobienė
Respublikiniai edukaciniai konkursai „Olympis 2020 – Rudens sesija“ 121 mokinys dalyvavo lietuvių kalbos, anglų kalbos, matematikos, informacinių technologijų, istorijos, geografijos, biologijos, fizikos ir chemijos konkursuose. Gauta 115 diplomų: 74 – I laipsnio, 29 – II laipsnio ir 12 – III laipsnio, t y. 96 % konkurse dalyvavusių mokinių buvo apdovanoti. Greta Višumirskaitė

Lina Voverienė

Nijolė Sakalauskienė

Vilma Mankevičienė Laura Brazionytė

Nijolė Guobienė

Dalia Banaitytė

Jadvyga Jachimovič

Regina Maigienė

Česlava Komarkevič

Andrius Žilėnas

Inga Peslekaitė

Rima Vitkauskienė

Respublikiniai edukaciniai konkursai „Olympis 2021 – Pavasario sesija“ 92 mokiniai dalyvavo lietuvių kalbos, anglų kalbos, matematikos, informacinių technologijų, istorijos, geografijos ir biologijos konkursuose. Gauti 83 diplomai: 67 – I laipsnio, 15 – II laipsnio ir 1 – III laipsnio, t. y. 90 % konkurse dalyvavusių mokinių buvo apdovanoti. Edita Lukaševičienė

Greta Višumirskaitė

Lina Voverienė

Nijolė Sakalauskienė

Vilma Mankevičienė

Laura Brazionytė

Jolanta Žalienė

Giedrė Rutkauskaitė

Dalia Banaitytė

Rūta Jaskonė

Jadvyga Jachimovič

Regina Maigienė

Renata Pileckaja

Justinas Guobys

Regimantas Jasiūnas

Aušra Klimkienė

Rima Vitkauskienė

17-asis tarptautinis informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „Bebras“

1-asis etapas

Tarp 50 geriausių Lietuvos mokinių:

Dominykas Černius (Ia) – 12 vieta,

Andrius Paulauskas (IVb) – 12 vieta,

Marius Mikiparavaičius (5b) – 23 vieta,

Arnas Valasevičius (5b) – 38 vieta,

Augustina Rimkevičiūtė (7a kl.) – 47 vieta.

Tarp 30 geriausių Vilniaus miesto mokinių:

Andrius Paulauskas (IVb) – 1 vieta,

Marius Mikiparavaičius (5b) – 9 vieta,

Dominykas Černius (Ia) – 11 vieta,

Augustina Rimkevičiūtė (7a) – 14 vieta,

Arnas Valasevičius (5b) – 19 vieta,

Kajus Lukianskas, Evelina Moroz (6c) – 20 vieta,

Lukas Norvaišas (7b) – 26 vieta,

Vytautė Brimerytė (6b) – 29 vieta,

Simas Grigas (6c) – 29 vieta.

Regina Maigienė

Renata Pileckaja

17-asis tarptautinis informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „Bebras“

1-asis etapas

17-asis tarptautinis  informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „Bebras“

2-asis etapas

Tarp 50 geriausių Lietuvos mokinių:

Džiugas Sabulis (Ia) – 2 vieta,

Andrius Paulauskas (IVb) – 4 vieta.

Tarp 30 geriausių Vilniaus miesto mokinių:

Džiugas Sabulis (Ia) – I vieta,

Andrius Paulauskas (IVb) – 2  vieta,

Arnas Keidonas (IVd) – 28 vieta,

Aistė Andriuškevičiūtė (IIa) – 30 vieta.

Regina Maigienė
Lietuvos mokinių prancūzų kalbos olimpiada Jogundė Racevičiūtė (7a),

Augustė Kabašinskaitė (7a)

Dalyviai Violeta Karnišauskaitė
Lietuvos mokinių 5–8 klasių biologijos olimpiada Aismantas Vitkauskas (5a),

Aivaras Jonas Dabrys (6a),

Jogundė Racevičiūtė (7a)

Dalyviai Audronė Giedraitienė

Rima Vitkauskienė

Respublikinis 5–12 klasių mokinių integruotas matematikos ir informacinių technologijų piešinių konkursas „PIEŠINYS = MATEMATIKOS UŽDAVINYS“ Arminas Staneika (IIIb)

Maja Koniašonok (IIIa)

Donatas Komarovas (8a)

Guoda Turauskaitė (8a)

Eglė Nastulevičiūtė (8a)

Padėkos raštai Jadvyga Jachimovič
Respublikinė meno darbų paroda-konkursas „Kelionė po Lietuvą“ Anastasija Giržadaitė (1b)

Erikas Jokubauskas (2b)

Padėkos Edita Lukaševičienė

Vida Baublytė

Respublikinis pradinio ugdymo pedagogų ir vaikų projektas „Garbingas vardas – Lietuva“ Greta Bartoševičiūtė ir Rimantas Imbrasas (2c) Padėkos Greta Višumirskaitė
Respublikinis 1–4 klasių mokinių kūrybinių darbelių iš antrinių žaliavų konkursas „Naujai gimęs kalėdiniu žaisliuku“ Lėja Perla Petrulytė (1b) Padėka Edita Lukaševičienė
Balaišio vardo matematikos konkursas Simas Grigas (6c) Dalyvis Rima Vžesniauskienė
Virtualus respublikinis iliustracijų konkursas, skirtas poeto Vytauto Mačernio metams Elinga Abromaitytė (6c),

Elzė Marija Zitikytė (6a)

Dalyviai Nijolė Guobienė
Viktorina „MAISTĄ TAUPYK“ 1c ir 2c klasių mokiniai Dalyviai Karolina Zaukienė

Greta Višumirskaitė

Respublikinis nuotolinis dailės konkursas „Žydintis medis 2021“ 1b, 2b, 2c ir 4d klasių mokiniai Dalyviai Edita Lukaševičienė

Vida Baublytė

Greta Višumirskaitė

Lina Voverienė

Respublikinė virtuali paroda „Spalvotas pasaulis margutyje“ 1b klasės mokiniai Dalyviai Edita Lukaševičienė
Respublikinė ugdymo įstaigų virtuali nuotraukų paroda „Mano batai buvo du“ 1c ir 4a klasių mokiniai Dalyviai Karolina Zaukienė

Daiva Vaišvilienė

Respublikinis ekologinis-meninis ugdymo projektas „ŽEMĖ – MŪSŲ NAMAI 2021“ 4c klasės mokiniai Dalyviai Rasa Nedzveckienė
Respublikinė kūrybinių darbų fotografijų paroda-konkursas „Piešiu laisvę…“ 1c klasės mokiniai Dalyviai Karolina Zaukienė
Matematikos konkursas „10 monkeys Matematikos ekspertas“ 2c ir 2d klasių mokiniai Dalyviai Greta Višumirskaitė

Edita Lozoraitytė

Kompiuterinių kalėdinių ir naujamečių atvirukų konkursas „Žiemos fantazija 2020“ Konkurse dalyvavę mokiniai apdovanoti

padėkos raštais, jų darbai publikuojami

konkurso rengėjų internetinėje svetainėje.

Regina Maigienė

Renata Pileckaja

Kūrybinių darbų paroda „SKAITMENINIS VELYKŲ

MARGUTIS 2021“

Konkurse dalyvavę mokiniai apdovanoti

padėkos raštais, jų darbai publikuojami

konkurso rengėjų virtualioje parodoje.

Regina Maigienė

Renata Pileckaja