Menu Close

Svečių iš Italijos viešnagė gimnazijoje

Svečių iš Italijos viešnagė gimnazijoje

Birželio 3-6 d. gimnazijoje viešėjo gausus būrys svečių iš Italijos, Liceul Istituto Tecnico Commerciale e Aeronautico Statale „Fabio Besta“ mokyklos, įgyvendindami Erasmus+ veiklas.  Svečiai susipažino su mūsų gimnazija, joje įgyvendinamomis veiklomis bei projektais.

Mokiniai iš Italijos kartu su IIa klasės mokiniais aktyviai dalyvavo įvairiose netradicinėse veiklose gimnazijoje ir mieste: komandos formavimo pramogose, orientaciniame žygyje, matematikos, anglų kalbos, dailės, šokio, lietuviško maisto gaminimo užsiėmimuose. IIa klasės mokiniai supažindino svečius su lankytinais istoriniais Vilniaus objektais, lankėsi Lietuvos banko Pinigų muziejuje, Okupacijos ir laisvės kovų muziejuje, keliavo į Trakus: aplankė Trakų salos pilį bei susipažino su Trakų istorijos muziejaus ekspozicija.

Visos veiklos paskatino kultūrinį keitimąsi ir draugystę tarp tautų. Tai buvo neįkainojama patirtis mokiniams.

Už organizuotas veiklas dėkojame ugdymo karjerai specialistei E. Braslauskaitei, psichologo asistentui R. Pakalniškiui, anglų kalbos mokytojoms: S. Aukštulevičiūtei ir A. Pranculienei, dailės mokytojoms: A. Saukaitytei ir T. Jurčytei-Šukaitienei, šokio mokytojai D. Paunsknytei, geografijos mokytojai I. Peslekaitei, matematikos mokytojui N. Šuliokui.