Menu Close

Respublikinis vaikų chorų festivalis „Mano vaikystės Lietuva“

Paskutinį pavasario šeštadienį, gegužės 30 dieną, gimnazijos jaunučių choro mokiniai vyko į Elektrėnus ir dalyvavo respublikiniame vaikų chorų festivalyje „Mano vaikystės Lietuva“. Festivalyje netrūko puikios nuotaikos: mokiniai ne tik repetavo, koncertavo, bet ir žaidė, įsitraukė į animatorių parengtas veiklas, vaišinosi ledais, picomis, šauniai praleido laiką bendraminčių apsuptyje. Džiugu, kad į festivalį atvyko ir mokinių tėveliai, kurie nuoširdžiai palaikė jaunuosius choristus. Renginyje skambėjo kompozitorės ir organizatorės Neringos Lapinskienės autorinė kūryba, dainoms pritarė gyvo garso grupė. Ačiū organizatorei ir visiems, prisidėjusiems prie šio puikaus renginio įgyvendinimo.

Choro vadovė  Laura Žaliumaitė, chorą lydėjo mokytoja Grėtė Vaišnorienė.

Skip to content