Gegužės 22 dieną Vilniaus Tuskulėnų gimnazijoje vyko IV respublikinis mokinių ukulelių ansamblių ir solistų festivalis „4 STYGOS“. Festivalio metu pasirodė Lietuvos mokyklų ukulelių ansambliai bei jungtinis ukulelių orkestras. Šiais metais džiugino dalyvių gausa ir net 9 kūriniai, atlikti vieningo ukulelių orkestro. Dėkojame visiems renginio dalyviams, savanoriams, solistėms Atėnei Kobeckytei (8c), Etmei Šimonytei (8d) bei Adrijai Gargažinai (3a).
Renginį organizavo Vilniaus Tuskulėnų gimnazijos muzikos mokytoja Laura Žaliumaitė ir Vilniaus Sietuvos progimnazijos muzikos mokytoja Monika Strazdė. Prie festivalio įgyvendinimo prisidėjo mokytojai Grėtė Vaišnorienė bei Vidas Grigas. Nuotraukos – IIc klasės mokinio Simo Vilkino.
Iki kitų smagių susitikimų!










