Gegužės 28 d. Tuskulėnų gimnazijos krepšinio rinktinė dalyvavo baigiamajame „Active Vilnius“ krepšinio lygos renginyje, kuriame stebėjo didžiojo ir mažojo finalo kovas. Renginio metu mūsų mokyklai buvo įteikta padėka už dalyvavimą „Active Vilnius“ 5–6 klasių mokinių krepšinio lygoje.
Komandos vadovės fizinio ugdymo mokytojos Rūta Rimavičienė ir Rita Sekonienė.


