Menu Close

Išvyka į „Apollo“ kino teatrą

Spalio 25 dieną, prieš pat mokinių rudens atostogas, 3b, 3d ir 4a klasių mokiniai vyko į „Apollo“ kino teatrą stebėti edukacinio filmo „Ozi. Miško balsas“.

Filmo veiksmas vyksta atogrąžų miško rezervate, nepaprastai žalioje, didingų medžių ir įdomiausių laukinių gyvūnų pilnoje vietoje, kurioje prieglobstį rado mažoji orangutangė, vardu Ozi. Ji čia atsidūrė neatsitiktinai, mat tikruosius jos namus ir šeimą pasiglemžė siaubingas gaisras. Dabar iš rūpestingų rezervato prižiūrėtojų pramokusi gestų kalbos ir atradusi talentą valdyti socialinius tinklus Ozi susilaukia milijonų sekėjų net iš tolimiausių pasaulio kampelių! O su netikėta šlove įvyksta ir netikėtas atradimas…

Kas kelia grėsmę gyvūnams ir augalams atogrąžų miško gūdumoje ir kas iš tiesų nutiko jos tėvams? Tai vaikai sužinojo  tik prisijungę prie tiesioginės Ozi nuotykių transliacijos!

Mokiniai teigė, kad yra pasiruošę atostogauti!

Mokytojos Danguolė Vieniuvienė, Gintarė Pranaitienė ir Daiva Vaišvilienė

Skip to content