Menu Close

Improvizacija pagal H. K. Anderseno pasaką „Kiauliaganys“

Gegužės 27 dieną gimnazijoje 4c klasės tėveliams buvo parodytas baigiamasis integruotas vaidinimas – improvizacija pagal H. K. Anderseno pasaką „Kiauliaganys“. Tėveliai jauniesiems aktoriams negailėjo plojimų ir pagyrų.

Teatro mokytoja Asta Kaniušonienė

Skip to content