Gegužės 27 dieną gimnazijoje 4c klasės tėveliams buvo parodytas baigiamasis integruotas vaidinimas – improvizacija pagal H. K. Anderseno pasaką „Kiauliaganys“. Tėveliai jauniesiems aktoriams negailėjo plojimų ir pagyrų.
Teatro mokytoja Asta Kaniušonienė




