Gegužės 29 d. 4d ir 4b klasių mokiniai vyko į Lietuvos etnografijos muziejų, esantį Rumšiškėse. Mokiniai susipažino su XX a. 3–4 dešimtmetyje veikusia pradžios mokykla, pamatė, kokiuose suoluose mokėsi mūsų senoliai, kaip dailiai gebėjo rašyti paprasta paukščio plunksna, kurią vilgydavo į rašalo indelį, ir įsijautė į mokytojo vaidmenį. Vėliau vaikai iškylavo, dalyvavo ekskursijoje, apžiūrėjo muziejų bei jo teritoriją ir linksmai leido laiką.
Klasių mokytojos Gintarė Pranaitienė ir Danguolė Vieniuvienė




























