Balandžio 24 d. 4d ir 4b klasių mokiniai vyko į Ukmergės rajone esantį Krikštėnų dvarą. Čia dalyvavo net dviejuose užsiėmimuose: „Lino kelias“ ir „Audžiam, pinam laumės juostą“. Edukacijų metu dalyviai susipažino su lino gyvenimu – nuo sėklos iki audeklo. Vėliau patys išbandė linų apdirbimo darbus, verpimo bei audimo amatus.
Klasių mokytojos Gintarė Pranaitienė ir Danguolė Vieniuvienė




















