Birželio 1 d. 4d ir 4b klasių mokiniai vyko į Kairėnuose esantį Vilniaus universiteto Botanikos sodą. Ten vaikai susipažino su Japonijos augmenija, vaikščiojo basų kojų taku, gėrėjosi vandens fauna, linksmai leido laiką.
Klasių mokytojos Gintarė Pranaitienė ir Danguolė Vieniuvienė






