Menu Close

COVID-19

www.koronastop.lt

mokyklabecovid.lt 

www.vilniussveikiau.lt/

 

Testavimas gimnazijoje vykdomas tik tų mokinių, kurių atstovai pagal įstatymą pasirašytinai sutinka dalyvauti testavime.

  • Testavimas kaupinių PGR metodu 1–4  klasėse vykdomas kiekvieną pirmadienį.
  • Testavimas savikontrolės greitaisiais antigenų testais 5–12 klasėse vykdomas vieną savaitę pirmadienį ir penktadienį, kitą savaitę trečiadienį, pirmos pamokos metu.

Sutikimo dėl dalyvavimo testavime forma

 

Klasėje esant Covid susirgimui, visi neskiepyti ir neturintys antikūnų mokiniai, turėję rizikingą kontaktą, norėdami tęsti kontaktinį ugdymą privalo būti testuojami greitaisiais antigeno testais pagal žemiau išdėstytą algoritmą arba testuotis nesutikus izoliuosis 10 dienų, skaičiuojant nuo paskutinės sąlyčio su sergančiuoju dienos.

Mokinių tėvai (globėjai, rūpintojai), pedagogai gali konsultuotis dėl izoliacijos klausimų, klasėje pasitvirtinus COVID-19 liga ar kt. klausimų, rašydami el. laišką budintis@vvsb.lt arba skambinant tel.: +37065801302

 

SVARBU! DĖL PGR TYRIMO MOKINIAMS ATLIKIMO. Informuojame, kad visi teigiamą kaupinį sudarę mokiniai ar mokinys gavęs teigiamą savikontrolės tyrimo rezultatą (atlikus greitojo antigeno testą), yra laukiami Vilniaus mobiliajame punkte (Gerulaičio g. 1) atvykstant iš karto užsiregistravus (1808.lt, tel.: 1808) PGR tyrimui ir gavus patvirtinančią registracijos žinutę. Mobiliajame punkte yra pasirengę priimti šiuos mokinius nesvarbu, kokia data nurodyta registracijoje. Taip stengiamasi, kad PGR rezultatai būtų gauti kuo greičiau.

 

 

Valstybės ekstremaliųjų situacijų operacijų centro sprendimas dėl infekcijos plitimą ribojančio režimo įvedimo