Menu Close

COVID-19

www.koronastop.lt

mokyklabecovid.lt 

www.vilniussveikiau.lt/

 

Testavimas gimnazijoje vykdomas tik tų mokinių, kurių atstovai pagal įstatymą pasirašytinai sutinka dalyvauti testavime.

  • Testavimas savikontrolės greitaisiais antigenų testais 1–12 klasėse vykdomas kiekvieną trečiadienį per pirmą pamoką.
  • Kitas testas duodamas mokiniams į namus penktadienį, kurį prašome atlikti dieną prieš ateinant į mokyklą (sekmadienį). Prašome informuoti klasės vadovą, jei testo rezultatas teigiamas.

Sutikimo dėl dalyvavimo testavime forma

 

Klasėje esant Covid susirgimui, mokiniai, turėję rizikingą kontaktą, norėdami tęsti kontaktinį ugdymą privalo būti testuojami greitaisiais antigeno testais pagal žemiau išdėstytą algoritmą arba testuotis nesutikus izoliuosis 7 dienas, skaičiuojant nuo paskutinės sąlyčio su sergančiuoju dienos. Netestuoji ir neizoliuojami COVID-19 liga ne daugiau kaip prieš 90 dienų persirgę mokiniai.

Mokinių tėvai (globėjai, rūpintojai), pedagogai gali konsultuotis dėl izoliacijos klausimų, klasėje pasitvirtinus COVID-19 liga ar kt. klausimų, rašydami el. laišką budintis@vvsb.lt arba skambinant tel.: +37065801302.

SVARBU! DĖL PGR TYRIMO MOKINIAMS ATLIKIMO. Informuojame, kad visi teigiamą kaupinį sudarę mokiniai ar mokinys gavęs teigiamą savikontrolės tyrimo rezultatą (atlikus greitojo antigeno testą), yra laukiami Vilniaus mobiliajame punkte (Gerulaičio g. 1) atvykstant iš karto užsiregistravus (1808.lt, tel.: 1808) PGR tyrimui ir gavus patvirtinančią registracijos žinutę. Mobiliajame punkte yra pasirengę priimti šiuos mokinius nesvarbu, kokia data nurodyta registracijoje. Taip stengiamasi, kad PGR rezultatai būtų gauti kuo greičiau.

 

Valstybės ekstremaliųjų situacijų operacijų centro sprendimas dėl infekcijos plitimą ribojančio režimo įvedimo