Menu Close

Aktualu

Mieli mokiniai ir tėveliai,
remiantis Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro, valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo 2021 m. rugpjūčio 24 d. sprendimo Nr. V-1927 „Dėl pavedimo organizuoti, koordinuoti ir vykdyti testavimą ugdymo įstaigose“ pakeitimu, gimnazijos 1–12 klasių mokiniams, kurie periodiškai testuojasi dėl COVID-19 ligos, prieš mokinių rudens atostogas bus išduota po 2 greituosius antigeno savikontrolės testus. Jei nėra gautas sutikimas dalyvauti kaupinių PGR tyrime ar savikontrolės tyrime, bus išduota po 1 greitąjį antigeno savikontrolės testą. Tai padės laiku pastebėti ligą ir stabdyti galimą jos plitimą.
Rekomenduojame pirmąjį testą atlikti namuose lapkričio 1–5 dienomis. Antruoju testu rekomenduojama testuotis  prieš pat grįžtant į mokyklą, t.y. testą atlikti antradienį (lapkričio 9 d.). Mokiniai, kuriems testas bus teigiamas, trečiadienį (lapkričio 10 d.) į gimnaziją negali atvykti. Mokiniai turi registruotis 1808.lt arba skambinti ir atlikti PGR tyrimą mobiliajame punkte. Primename, kad mokiniai priimami tą pačią dieną nedelsiant, tačiau būtina turėti registracijos žinutę, kurią atvykus reiks parodyti kartu su mokinio asmens dokumentu.

 

 

Rudens atostogos visiems mokiniams pratęsiamos dviem dienomis.

Atostogos prasidės lapkričio 3 d., o į mokyklas mokiniai grįš lapkričio 10 d. Anksčiau grįžimas buvo numatytas lapkričio 8 d.

Atostogos pratęstos tiek, kad po Vėlinių mokiniai į klases grįžtų praėjus inkubaciniam Covid-19 virusinės ligos laikotarpiui, t.y. septynioms dienoms.

1–12 klasių mokiniams, sutinkantiems testuotis, prieš atostogas bus išdalinti greitieji antigenų savikontrolės testai ir mokiniai galės testus atlikti namuose pagal įprastą testavimo mokykloje grafiką.

Tai padės laiku pastebėti ligą ir stabdyti galimą jos plitimą ir pasiekti, kad atostogų metu mokiniai jaustųsi saugiau ir nebūtų prarastas mokyklose pasiektas testavimo įdirbis.

Plačiau https://mokyklabecovid.lt/naujienos/