Menu Close

Aktualu

Priėmimas 2022–2023 mokslo metams

Dėl naujai priimtų mokinių Mokymo(si) sutarčių pasirašymo. Informuojame, kad sutartys pasirašomos Vilniaus miesto savivaldybės interneto svetainės puslapyje https://svietimas.vilnius.lt/ prašymų teikimo sistemoje, naudojantis elektroniniu parašu. Tėvams, neturintiems galimybės pasirašyti elektroniniu parašu, bus sudaryta galimybė pasirašyti popierinę mokymo(si) sutartį rugpjūčio 24–26 d.

Dėl papildomų dokumentų pateikimo. Š. m. rugpjūčio 2426 d. (nuo 9.00 val. iki 15.00 val.) naujai priimti mokiniai į gimnaziją turi pristatyti:

  • į 1 klasę – priešmokyklinio ugdymo baigimo aprašą;
  • į 2–4 klases – apibendrinamąjį pasiekimų ir pažangos vertinimą pagal BUP iš buvusios mokyklos;
  • į 5–11 klases – dokumentą su metiniais mokinio pažangos ir pasiekimų įvertinimais;
  • 1 foto nuotrauką mokinio pažymėjimui.

VISŲ KLASIŲ MOKINIAI e. sveikatos sistemoje turi turėti galiojančią sveikatos patikrinimo pažymą. 20222023 mokslo metams galiojanti pažyma e. sveikatos sistemoje turi būti ne vėliau kaip 2022 m. rugsėjo 15 dieną.

Mokiniai, nusprendę mokytis kitoje mokykloje, apie tai turi pranešti elektroniniu laišku adresu jurate.dirginciene@tuskulenai.lt

Dėl mokyklinės uniformos individualiai galite kreiptis į UAB „Lidata“ adresu Kalvarijų g. 168, Vilnius (šalia Šatrijos“ vaikų ir jaunimo centro).

Mokinių uniformų pavyzdžiai

 

Mokykliniai reikmenys pirmokui