Menu Close

8c klasės mokinių edukacinės veiklos

Birželio 6 d. grupė 8c klasės mokinių lankėsi Iliuzijų muziejuje. Mokiniams patiko iškreipti veidrodžiai, kuriuose galėjo save pamatyti įvairių formų, dydžių ir linijų. Taip pat paliko įspūdį nuotrauka, prie kurios priėjus, keitėsi jos forma. Dar sužavėjo „judantis paveikslas“, į kurį ilgai žiūrint, atrodė, kad jame vyksta iliuzija bei veidrodis kuris galėjo sudėti dviejų žmonių veidus į vieną. Mokinius nustebino tinklas, per kurį braukiant rankas, atrodė, kad jos yra švelnios. Taip pat mokiniai ilgai dalijosi įspūdžiais apie plazmos kamuolį. Nors muziejus ir nedidelis, bet mokiniai jame puikiai praleido edukacinę valandą.

Spalio mėnesį 8c klasės mokiniams vyko pažintinė edukacinė pamoka apie paukščius. Pamoką vedė ornitologas Gediminas Petkus.

Spalio mėnesį 8c klasės mokiniai Valdovų rūmuose dalyvavo edukacinėje veikloje „Simbolis, liudijantis šlovę: monogramos kūrimo dirbtuvės“. Edukacijos metu mokiniai sužinojo, kur seniau buvo naudojamos monogramos, praktinio užsiėmimo metu patys kūrė savo unikalias monogramas.

8c klasės mokiniai lankėsi kino teatre „Pasaka“. Mokiniai žiūrėjo filmus „Mėlyna kaip apelsinas žemė“ ir  „Nepamiršk kvėpuoti“. Žiūrėdami filmą „Mėlyna kaip apelsinas žemė“, mokiniai susipažino su Ukrainoje, Donbase gyvenančios šeimos žiauria kasdienybe, bei sunkumais. Žiūrėdami filmą „Nepamiršk kvėpuoti“, mokiniai turėjo galimybę apmąstyti  šeimyninius ir romantiškus santykius, pirmuosius žingsnius į suaugusiųjų pasaulį. Stebėdami brolių tarpusavio santykius, mokiniai galėjo giliau pažvelgti į paauglio vidinį pasaulį, stebėti prieštaringas emocijas, jausmus ir emocijų valdymą.
Lietuvių kalbos pamokų metu mokiniai išsakė savo mintis, nuomones bei įspūdžius apie filmus. Klasės valandėlės metu piešiniuose vaizdavo pagrindines filmų mintis.

Veiklas organizavo klasės vadovė Rima Vitkauskienė, socialinė pedagogė Jūratė Kozubovskienė ir lietuvių kalbos mokytoja Asta Lastauskaitė.