Menu Close

„Mano sėkmingos karjeros receptas“

Lapkričio 15 d. mokyklos psichologė Edita 3b klasės mokiniams vedė užsiėmimą  „Karjeros ugdymas“.  Mokiniai prisistatė, kauliuko pagalba atsakė į pateiktus klausimus. Psichologė papasakojo mokiniams apie karjeros ugdymą, svajones ir lūkesčius. Karjera – visą gyvenimą trunkanti asmeniui ir visuomenei reikšmingų asmens mokymosi, saviraiškos ir darbo patirčių seka.

Psichologė stengėsi padėti mokiniui sėkmingai planuoti savo karjerą. Kiekvienas mokinys turi išmokti konstruktyviai žvelgti į ateitį: išmokti sistemingai kaupti žinias, lavinti gebėjimus, ugdyti kompetencijas, kurios padės rinktis studijų kryptį, profesinę veiklą bei planuoti savo vietą darbo rinkoje.

Ugdymo karjerai  tikslas – sudaryti sąlygas visiems mokiniams ugdytis karjeros kompetencijas (žinias, gebėjimus ir nuostatas apie save, mokymosi, saviraiškos ir darbo galimybes, karjeros sprendimų priėmimą, karjeros planavimą, derinimą su kitomis gyvenimo sritimis ir realizavimą), kurios yra svarbios norint sėkmingai pasirinkti mokymosi kryptį, profesiją ar darbo veiklą, taip pat tolesnei profesinei raidai ir mokymuisi. Mokiniai atliko įdomias užduotis „Mano sėkmingos karjeros receptas“.