Vilties origamis

Žemės drebėjimas ir žmonių tragedija Japonijoje jautriai palietė kiekvieną iš mūsų. Todėl Vilniaus Tuskulėnų vidurinės mokyklos bendruomenė kartu su Seimo nare Vilija Aleknaite-Abramikiene suorganizavo nelaimės ištiktos Japonijos palaikymo akciją „Vilties origamis“.

Akcijos tikslai - išreikšti solidarumą su kenčiančiais Japonijos žmonėmis, ypač vaikais, supažindinti Lietuvos moksleivius su Japonijos kultūra, tradicijomis, papročiais.

Kovo 21-25 dienomis kvietėme sostinės mokyklų moksleivius ir mokytojus lankstyti origamį ir pasipuošti jais savo mokyklą. Be to, palaikymo akcijoje dalyvavę mokytojai klasėse vedė pažintines pamokas apie Japoniją , vaikai rašė referatus, rašinius apie nelaimės ištiktą šalį, piešė piešinius ir lankstė origami gerveles - vilties ir tikėjimo simbolį. Vilniaus Tuskulėnų vidurinė mokykla pasipuošė tūkstančiais origami gervelių ir spalvotų žiedų.

Baigiamajame renginyje tylos minute buvo pagerbtos aukos, žuvusios per Japonijoje vykusį žemės drebėjimą. Seimo narė Vilija Aleknaitė - Abramikienė, dėkodama mokyklos moksleiviams už šią gražią iniciatyvą, pažadėjo nufotografuotas šios akcijos akimirkas perduoti Japonijos ambasadai.

„Palaikome Japoniją visa širdimi. Japonija, mes su Tavimi!“- tokiais žodžiais Vilniaus Tuskulėnų vidurinės mokyklos bendruomenė kvietė sostinės moksleivius į Japonijos palaikymo akciją „Vilties origamis“.

 

Vilties origamis

Click on a thumbnail to view a larger image. Click on the close button to close it.


Previous page: 2010-2011 m.m.
Next page: VGTU klasės