Užgavėnės

Kovo 4 dieną mokykloje vyko Užgavėnių šventė.

Persirengėliai „daktarai“, tradiciškai susirinkę gerokai prieš pirmąją pamoką, tikrino visų sveikatą, lauke išdidžiai viešpatavo Morė. Per didžiąją pertrauką linksma muzika pakvietė visus į lauką pasitikti Lašininio ir Kanapinio, kurie, kaip žinia, simbolizuoja pasitraukiančius šalčius ir ateinantį pavasarį. Įnirtingą trikovę laimėjo Kanapinis, Morė, simbolizuojanti pereitų metų sunkumus, šalčius ir nesutarimus, buvo sudeginta.
Savadarbėmis kaukėmis gąsdindami vyresniuosius, pradinukai suko ratelius ir džiūgavo kaip tyčia iš už debesų besirodančia saule, klasėse rengė blynų valgymo „puotas“.

Užgavėnių dieną mokytojų kambaryje įsikūrė netikėti svečiai - 2a klasės mokinių sukurti Užgavėnių personažai. Tai - skulptūrėlių paroda, kurią organizavo skulptūros mokytoja Rūta Tamuliūnienė.

Renginio organizatoriai: teatro mokytoja Rasa Ercmonienė-Varnė, 11-okai: Lašininis (Kristijonas), Kanapinis (Naglis), Velnias (Vilius), daktarai - Lukas, Irmantas, Eglė, trys Urtės, Vitalija, Gabrielė, Erikas, Vytautas, Ernestas ir Jurgis.

Organizatoriai nuoširdžiai dėkoja visiems, padėjusiems organizuoti Užgavėnių šventę ir noriai jose dalyvavusiems.
Ypatingas AČIŪ mokytojams Vidui Grigui, Stasiui Vžesniauskui, Vaidai Grigaliūnienei - už muziką, žaidimus, Morę, blynus, laužą; visoms pradinių klasių mokytojoms - už entuziazmą organizuojant vaikų kaukių gaminimą ir smagius ratelius aplink laužą; mokytojui Regimantui Jasiūnui - už įspūdingą kaukę.

Užgavėnių šventimo akimirkos...

Click on a thumbnail to view a larger image. Click on the close button to close it.


Previous page: 2013-2014 m.m.
Next page: 2012-2013 m.m.