Trečiokų veikla


Trečiokų veikla 2017-2018 m.m.

3c klasės mokinė Evelina Moroz dalyvavo tarptautiniame mokinių meninės kūrybos darbų konkurse „Kalėdinis atvirukas“. Dailės mokytoja Liucina Kot.

 

Gruodžio 15 d. 3b ir 3c klasių mokiniai (mokytojos Jūratė Dirginčienė ir Vida Baublytė) dalyvavo edukacinėje programoje „Trakai - Kalėdų Senelio sostinė“.
Programos metu mokiniai susitiko su Kalėdų Seneliu ir paliko Seneliui parašytus laiškus, Užutrakio dvare gamino kalėdinius sausainius. Kol kepė sausainiai, mokiniai žaidė su Kalėdų Seneliu ir Snieguole, dalinosi kalėdinės dovanėlės. Po to laukė kalėdinė arbata su pačių pagamintais sausainiais ir smagus pasivaikščiojimas po Užutrakio dvarą. Išvykos pabaigoje laukė smagus pasivažinėjimas po Trakus su kalėdiniu traukinuku.


Plačiau...

 

Gruodžio 20 d. gimnazijoje svečiavosi socialiniai partneriai - Vilniaus „Žiburio“ pradinės mokyklos mokiniai.
„Žiburio“ pradinės mokyklos jaunučių choro dainininkai ir choro vadovė Jelena Ankudovičienė dovanojo Kalėdinę nuotaiką, šypsenas ir Mokyklos pažangos ir bendradarbiavimo projekto 2017 „Skaitome kartu, augu aš ir tu“ knygas.
Svečius mielai sutiko 3b ir 3c klasių mokiniai (mokytojos Jūratė Dirginčienė ir Vida Baublytė).


 

Lapkričio 6 d. 3c klasės mokiniai (mokytoja Vida Baublytė) šventė Pyragų dieną. Šia proga kviečiama kepti pyragus, dalintis su draugais. Tą dieną visi į mokyklą atskubėjo su savo ir tėvelių bei senelių iškeptais skanumynais.

 

3b klasės mokiniai (mokytoja Jūratė Dirginčienė) spalio-gruodžio mėnesiais dalyvavo sveikos gyvensenos mokyklos „NORIU AUGTI SVEIKAS“ organizuotame užsiėmime „Vaistiniai augalai“.
Mokiniai sužinojo daug naudingos informacijos apie vaistinius augalus, jų naudą žmogui.

 

3b klasės mokiniai Beatričė Paknytė ir Marius Dimša dalyvavo Nacionaliniame informatikos ir informatinio mąstymo konkurse „Bebras“.
Marius Dimša yra tarp 30 geriausių Vilniaus miesto moksleivių. Jis užėmė 26 vietą.
Informacinių technologijų mokytojos Regina Maigienė ir Renata Pileckaja.

 

3b ir 3c klasių mokiniai (mokytojos Jūratė Dirginčienė ir Vida Baublytė) gamino ir išsiuntė atvirukus draugams Ispanijoje, Turkijoje, Lenkijoje, Kipre ir Italijoje, su kuriais susipažino tarptautinio projekto „Erasmus+“ veiklose.


 

Paskutinę rudens dieną mūsų gimnazijos trečiokai susitiko su rašytoja Rebeka Una ir jos knygos „Aš esu Tomas seklys“ herojais. Nuotaikingas knygos pristatymas įtraukė mokinius ir leido jiems sužinoti, ką vasaromis veikė jų bendraamžiai, kai nebuvo kompiuterių, mobiliųjų telefonų ir interneto.


 

Lapkričio 29 diena - Draugo diena, ją paminėjome draugiškai bei išradingai. Socialinės pedagogės suorganizavo akciją draugo dienai paminėti. Šios akcijos metu pradinių klasių mokiniai savo pirštų antspaudais kūrė draugystės medį, kuris buvo eksponuojamas antro aukšto fojė. 

3b ir 3c klasių mokiniai (mokytojos Jūratė Dirginčienė ir Vida Baublytė) dalyvavo gimnazijoje vykusios Šiaurės šalių bibliotekų savaitės renginiuose (lapkričio 13-19 d.). Skaitėme knygą „Lobių sala“ (Mauri Kunnas), sprendėme įvairias užduotis, dalyvavome piratų mankštoje.

Plačiau...

 

Lapkričio 16 dieną vyko Tarptautinė tolerancijos diena. Šių metų pilietinės iniciatyvos simbolis - „Rankos“. Šiuo simboliu sužavėti mokytojai ir mokiniai klasės duris pasipuošė tolerancijos rankomis.

Plačiau...

 

3b klasės mokiniai (mokytoja Jūratė Dirginčienė) spalio-gruodžio mėnesiais dalyvavo sveikos gyvensenos mokyklos „NORIU AUGTI SVEIKAS“ organizuotuose užsiėmimuose.
„Dantukai ir jų priežiūra“.

„Mikrobai“. Mokiniai sužinojo, kur slypi mikrobai, kaip taisyklingai plauti rankas.
„Triukšmo poveikis sveikatai“.
Mokiniai suprato žalingą triukšmo poveikį sveikatai.
NVSPL laboratorijoje.
Užsiėmimą vedė fizikinių veiksnių tyrimų skyriaus specialistas E. Gasperavičius.
„Grūdinimasis. Būdai ir nauda“. Mokiniai aktyviai dalyvavo užsiėmime. Suprato, kaip svarbu grūdinti organizmą. Sužinojo vandens svarbą organizmui, kodėl reikia gerti vandenį, kaip užterštas organizmas funkcionuoja, ką tokiais atvejais daryti.


 

Gimnazijos trečiokai spalio mėnesį „Saulutės“ bibliotekoje klausėsi įdomių pasakojimų apie jiems mažai žinomas mitologines būtybes, kurias pasakojo knygos „Didžioji būtybių knyga“ autorė Kotryna Zylė. Vaikai sužinojo apie Aitvarą, Milžiną, Gabiją, Žemyną, Rūgutį, Maumą, laumes, undines, kaukučius, Bangpūtį ir Giltinę...

 

3b klasės mokiniai (mokytoja Jūratė Dirginčienė) lankėsi Vilniaus oro uoste. Ekskursijos metu matė keleiviams nematomas oro uosto zonas, iš arti stebėjo kylančius ir besileidžiančius lėktuvus, susipažino su aviacijos saugumo, priešgaisrinio gelbėjimo stoties pareigūnais, lankėsi ypatingai svarbių asmenų (VIP) terminale.


 

Pradinukų rudens gėrybių paroda „Rudens išdaigos".

Plačiau...

 

Per vasarą užaugo Jums
Dar didesni sparnai.
Sugrįžote į klasę,
Kaip padangių aitvarai.
Vėl suskambėjo juokas,
Klegesys, linksmi balsai.
Vėl prieš akis saulutės išbučiuoti,
Pažįstami veidai.
Mes Jums linkime, kad būtumėt laimingi,
Žingeidūs, smalsūs, draugiški ir išmintingi.

Mokytojos Vilma, Jūratė, Vida ir Eglė.


Previous page: Antrokų veikla
Next page: Ketvirtokų veikla