Sveikinimosi diena

Lapkričio 21-ą dieną mokykla šventė PASAULINĘ SVEIKINIMOSI DIENĄ (lietuvių kalbos ir informacinių technologijų projektas, mokytojos Giedrė Rutkauskaitė, Sofija Šiaulytė, Regina Maigienė ir Renata Pileckaja).

SVEIKINIMOSI DIENA buvo sumanyta 1973 m., kai didžiųjų pasaulio valstybių žmonės dėl šaltojo karo aplinkybių buvo susipriešinę, mažai bendravo. Du broliai iš JAV visam pasauliui tada išplatino žinią, skatinančią maloniai sveikintis, šypsotis ir bendrauti.

Pasaulinę sveikinimosi dieną pirmą kartą šventė ir mūsų mokykla.
5-10 klasių mokiniai per informacinių technologijų pamokas sukūrė daugybę sveikinimo reklamų, jos papuošė visų mokyklos kabinetų duris.
6a ir 8a kl. mokiniai surinko labai įdomią informaciją, kaip sveikinasi pasaulio tautų žmonės, sukūrė įspūdingus plakatus.
Per etikos pamokas penktokai ir kitų klasių mokiniai paruošė stendą „Pasaulis sveikina tave“.
Lapkričio 21-osios rytą visus, įeinančius į mokyklą, pasitiko ne tik didžiulis sveikinimosi užrašas LABA DIENA, bet ir nuotaikingi dešimtokų atliekamos dainos žodžiai: „Labas rytas, štai ir aš!“.


Rankos paspaudimą, šypseną, puikią nuotaiką - tokią staigmeną tą rytą dešimtokai dovanoko visiems, atėjusiems į mokyklą.

Visą dieną visi ne kartą sveikinosi lietuvių ir kitomis pasaulio kalbomis. Sveikintis ir linkėti mokinius įkvėpė ir tądien prisiminti M. Mikutavičiaus dainos žodžiai:
Pasveikinkite vieni kitus,
Juk tai daryt taip lengva -
Su saule, su pavasariu, bet kuo...
Tegul visi nustemba!

Plakatai ir sveikinimo reklamos...

Click on a thumbnail to view a larger image. Click on the close button to close it.Previous page: 2012-2013 m.m.
Next page: 2011-2012 m.m.