Svajoniu paukste

Lapkričio 12-15 d. mokykloje vyko Vilniaus miesto pradinių klasių mokinių dailės ir darbelių paroda „Mano svajonių paukštė“.

Lapkričio 15 d. aktų salėje vyko parodos uždarymo šventė.

Parodos dalyviams ir renginio svečiams koncertavo mokyklos jaunučių choras (vad. Renata Deltuvienė-Bakutė) ir šokių grupė (vad. Guoda Raudeliūnaitė). Nugalėtojus pasveikino mokyklos direktoriaus pavaduotoja Daiva Pilukienė.

Paroda sulaukė įvairių piešinių ir darbų iš 23 Vilniaus miesto mokyklų. Mokiniai kūrybiškai, naudodami įvairias technikos priemones įkūnijo savo svajones.
Mokyklos dailės mokytojai išrinko pačius įspūdingiausius darbus. Buvo apdovanoti darbai už: emocionaliausią paukščio išraišką, originalų meninį ir puikų grafinį sprendimą, kūrybiškumą, originalų technikos panaudojimą, konceptualų sprendimą, svajoniškiausią ir ekologiškiausią paukštį.
Visiems renginio dalyviams įteikti padėkos raštai, o pačių originaliausių darbų autoriams - ir atminimo dovanėlės.

Konkurso organizatorės - Vilniaus Tuskulėnų vidurinės mokyklos direktoriaus pavaduota Daiva Pilukienė, pradinių klasių mokytojos Jūratė Dirginčienė ir Vida Baublytė nuoširdžiai dėkoja visiems parodos dalyviams ir jų mokytojams.

Parodos akimirkos...

Click on a thumbnail to view a larger image. Click on the close button to close it.Previous page: 2012-2013 m.m.
Next page: 2011-2012 m.m.