Sukim sukim galveles

Kovo 18 d. Vilniaus Tuskulėnų vidurinėje mokykloje vyko jau tradicinis renginys - Vilniaus miesto 3-ųjų klasių mokinių popietė „Sukim sukim galveles“.

Popietėje dalyvavo Vilniaus miesto trečiųjų klasių mokinių komandos: šv. Kristoforo progimnazijos „Mažieji progimnazistai“, Vilniaus tarptautinės Meridiano mokyklos „Riešutai“, Karaliaus Mindaugo pagrindinės mokyklos „Karaliaus vaikai“, Grigiškių darželio-mokyklos „Pelėdžiukas“ „Smalsučiai“, Antakalnio progimnazijos „Žirniukai“, Saulės privačios gimnazijos „Smalsučiai“, Naujininkų vidurinės mokyklos „Marsiečiai“, Balsių pagrindinės mokyklos „Balsiukai“ ir šeimininkų komanda „Gudrutės“.
Trečiokėliai atliko įvairias lietuvių kalbos, matematikos ir pasaulio pažinimo užduotis. Visos komandos nudžiugino vertinimo komisijos narius savo prisistatymais ir puikiomis žiniomis. Mokiniai susikaupę sprendė galvosūkius, rebusus, minė mįsles, dainavo...

Džiugu, kad visiems sekėsi puikiai, bet buvo išrinktos trys komandos, kurios visas užduotis atliko geriausiai. Tai „Riešutų“, „Mažųjų progimnazistų“ ir „Žirniukų“ komandos.
Sveikiname nugalėtojus!

Popietės organizatorės Vilniaus Tuskulėnų vidurinės mokyklos direktoriaus pavaduotoja Daiva Pilukienė, pradinių klasių mokytojos Jūratė Dirginčienė ir Vida Baublytė nuoširdžiai dėkoja visiems dalyviams ir jų mokytojams.

Renginio akimirkos...

Click on a thumbnail to view a larger image. Click on the close button to close it.
Previous page: 2013-2014 m.m.
Next page: 2012-2013 m.m.