Sukim sukim galveles

Kovo 20 d. Vilniaus Tuskulėnų vidurinėje mokykloje vyko Vilniaus miesto 2-ųjų klasių mokinių popietė „Sukim sukim galveles“.

Popietėje dalyvavo šios Vilniaus miesto antrųjų klasių mokinių komandos: šv. Kristoforo progimnazijos „Moksliukai“, Antakalnio progimnazijos „Varnėnai“, „Ryto“ vidurinės mokyklos „Rytukai“, „Pelėdos“ pradinės mokyklos „Pelėdžiukai“, Balsių pagrindinės mokyklos „Balsiukai“ ir šeimininkų komanda „Tuskulėnukai“.

Antrokėliai atliko įvairias lietuvių kalbos, matematikos ir pasaulio pažinimo užduotis.
Visos komandos nudžiugino vertinimo komisijos narius įspūdingais prisistatymais ir puikiomis žiniomis. Mokiniai susikaupę sprendė galvosūkius, mynė mįsles, dainavo ir netgi šoko...

Džiugu, kad visiems sekėsi puikiai, bet buvo išrinktos trys komandos, kurios visas užduotis atliko geriausiai. Tai „Varnėnų“, „Rytukų“ ir „Balsiukų“ komandos. Sveikiname nugalėtojus!

Popietės organizatorės Vilniaus Tuskulėnų vidurinės mokyklos direktoriaus pavaduotoja Daiva Pilukienė, pradinių klasių mokytojos Jūratė Dirginčienė ir Vida Baublytė nuoširdžiai dėkoja visiems dalyviams ir jų mokytojams.Previous page: 2012-2013 m.m.
Next page: 2011-2012 m.m.