Rudenelio vitaminai

Baigėsi respublikinis pradinio ugdymo įstaigų vaikų piešinių ir kompiuterinės grafikos konkursas „Rudenėlio vitaminai“.

Konkurso nuostatai

Labai džiugu, kad sulaukėme piešinių ir kompiuterinės grafikos darbų iš įvairiausių Lietuvos miestų ir miestelių. Konkurse dalyvavo mokinių darbai iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Druskininkų, Jurbarko, Kėdainių, Utenos, Prienų, Telšių, Trakų, Švenčionių, Mažeikių miestų bei Vilkaviškio, Raseinių, Kėdainių, Panevėžio, Kelmės, Šakių, Rokiškio, Kupiškio, Trakų, Šiaulių, Telšių ir Vilniaus rajonų mokyklų.
Iš viso sulaukėme daugiau kaip 300 piešinių ir 80 kompiuterinės grafikos darbų iš 59 šalies mokyklų. Mokiniams pasiruošti konkurse padėjo net 115 kūrybingų Lietuvos mokytojų!

Kompetentingai komisijai, kurią sudarė dailės mokytojos, nebuvo lengva atrinkti pačius meniškiausius, originaliausius, savarankiškai bei savita technika atliktus darbus, kuriuose pradinukai pavaizdavo vitaminų šaltinius - sodo, daržo ir miško gėrybes.
Konkursas turėjo dar vieną tikslą - parodos lankytojai galėjo ne tik grožėtis kūrybiškai atliktais darbais , bet ir sužinoti, kokiuose vaisiuose ir daržovėse gausu tam tikrų vitaminų. Todėl visi atrinkti darbai gavo vitaminų A, B, C, D, E, F, K, Multivitaminų bei Imunitetą stiprinančių vitaminų nominacijas.

Sveikiname net 64 konkurso laureatus ir jų mokytojus!

Konkurso nugalėtojų sąrašas

Konkurso nugalėtojų darbų galerija

Lapkričio 7 d. Tuskulėnų vidurinėje mokykloje vyko konkurso finalinis renginys ir nugalėtojų apdovanojimo šventė.
Dėkojame visiems atvykusiems ne tik iš Vilniaus, bet ir iš tolimesnių Lietuvos kampelių.

Nugalėtojams ir renginio svečiams dainas dainavo mokyklos jaunučių choras (vad. Renata Deltuvienė-Bakutė). Smagu buvo klausytis įvairiais vaisias ir daržovėmis persirengusių, pačių mažiausių mūsų didelės mokyklos vaikų!
Na, o ketvirtokai surengė vitaminų paradą ir pristatė kiekvieno vitamino vertę augančiam organizmui.

Nugalėtojus pasveikino mokyklos direktorius Ričardas Vitkus bei pavaduotoja Daiva Pilukienė, taip pat kalbėjo vertinimo komisijos pirmininkė dailės mokytoja metodininkė Ingrida Umbrasaitė bei informacinių technologijų mokytoja Regina Maigienė. Rengininio dalyviai ekrane galėjo matyti visus kompiuterinius piešinius.

Renginio organizatorės piešinių ir kompiuterinės grafikos laureatus apdovanojo „Šviesos“ leidyklos dovanėlėmis ir Padėkos raštais.

Tikimės, kad konkursas pavyko ir visiems linkime sėkmės kituose mūsų organizuojamuose konkursuose.
Konkurso organizatorės - Vilniaus Tuskulėnų vidurinės mokyklos direktoriaus pavaduota Daiva Pilukienė, pradinių klasių mokyta Ina Klimaitienė ir informacinių technologijų mokytoja Regina Maigienė.

Konkurso akimirkos...

Click on a thumbnail to view a larger image. Click on the close button to close it.
Previous page: 2012-2013 m.m.
Next page: 2011-2012 m.m.