Protų mūšis

Vasario 15 d. mokyklos aktų salėje mokiniai, mokytojai ir kiti darbuotojai susirinko paminėti, Lietuvos valstybės nepriklausomybės atkūrimo dienos.
Šiais metais, labai svarbi valstybės istorijai data buvo paminėta gana netradiciškai. Visus renginio dalyvius į aktų salę viliojo noras parodyti visas sukauptas žinias ir išmonę apie Lietuvą bei susigrumti „Protų mūšyje“.

Renginio pradžioje visi susirinkusieji sugiedojo tautišką giesmę. Sveikinimo žodį tarė istorijos mokytojas Regimantas Jasiūnas. Akcentuodamas vasario 16-osios dienos reikšmę Lietuvos istorijai, mokytojas palinkėjo komandoms sėkmės ir garbingos kovos.
Šioje kovoje dalyvavo 9-12 klasių mokiniai bei mokytojų komanda. Iš viso savo jėgas išbandyti „Protų mūšyje“ nusprendė net 12 komandų.
Visos komandos rungėsi keturiuose turuose, kuriuose turėjo parodyti savo žinias apie Lietuvos istoriją. Kiekviename ture komandos turėjo atsakyti į dešimt įvairaus pobūdžio klausimų.
Po kiekvieno turo komandų atsakymus tikrino kompetentinga komisija sudaryta iš geriausiai išmanančių istoriją mokytojų - Regimanto Jasiūno, Gražvydo Kaškelio ir Andriaus Žilėno.
Komisijai vertinant, komandų atsakymus, renginio dalyviams neleido nuobodžiauti bei patriotiškumą Lietuvai ugdė skambančios senosios lietuvių estrados atlikėjų dainos.
Keturių turų „Protų mūšis“ buvo gana įtemptas. Visos komandos įrodė, kad puikiai pažįsta savo gimtinę - Lietuvą ir yra tikrai vertos nugalėtojų vardo. Po įtemptos paskutinės kovos, susumavus visų keturių turų rezultatus paaiškėjo, kad absoliučios lyderių komandos nėra, nes net keturios komandos surinko po lygiai taškų, todėl protų mūšis buvo pratęstas ir surengtas papildomas 8 klausimų turas. Po šios lemiamos kovos, suskaičiavus papildomus komandų taškus, paaiškėjo nugalėtojai.

I vieta - 12 klasės pirma komanda.
II vieta - mokytojų ir 11a klasės komandos.
III vieta - 11c klasė.
IV vieta - 9c klasė.

Paskelbus nugalėtojus, mokytojas Regimantas Jasiūnas, pasakė baigiamąjį žodį, padėkojo renginyje dalyvavusioms komandoms, žiūrovams, mokytojams padėjusiems organizuoti renginį bei praktiką mokykloje atliekantiems Lietuvos edukologijos universiteto, istorijos specialybės, ketvirto kurso studentams. Taip pat mokytojas visus pakvietė sugrįžti čia ir kitąmet, vildamasis, kad šis renginys taps labai gražia iš kartos į kartą perduodama mokyklos tradicija, kurios dėka, mokykla bei jos bendruomenė paminės dar ne vieną Lietuvos valstybės nepriklausomybės atkūrimo dieną!

Protų mūšio akimirkos...

Click on a thumbnail to view a larger image. Click on the close button to close it.Previous page: 2012-2013 m.m.
Next page: 2011-2012 m.m.