Pirmokų veikla


Pirmokų veikla 2017-2018 m.m.


1d klasės pirmokai (mokytoja ina Klimaitienė) labai laukia žiemos švenčių. Visi mielai kūrėme puošmenas, kurios padeda pajusti artėjančias šventes. Džiugu, kad į klasės puošimą įsitraukė visa klasės bendruomenė.

 

Gruodžio 7 dieną 1d klasės mokiniai (mokytoja Ina Klimaitienė) lankėsi Molėtų rajone, „Meniškame kaime“. Sodybos šeimininkai paruošė mažiesiems programą, kurioje tikrai pajutome šventų Kalėdų dvasią: klausėmės giesmių ir patys jas giedojome, dekoravome kalėdinius žaisliukus, žaidėme su Kalėdų seneliu.
Pažiūrėję edukacinį filmą apie tradicinę keramiką, patys iš molio nulipdėme angelus! Po smagios veiklos gardžiai vaišinomės žolelių arbata ir kvepiančiu obuoliu pyragu.
Išvyka visiems paliko malonių prisiminimų!

 

Gruodžio 6 dienos rytas prasidėjo kitaip - 1d klasės mokinius (mokytoja Ina Klimaitienė) aplankė priešgaisrinės saugos inspektorė Asta Baniusevičienė. Pirmokai susipažino su pavojingomis situacijomis ir sužinojo, kaip jų išvengti, laikantis saugos taisyklių ir priemonių. Dabar visi būsime užtikrinti, kad prireikus pagalbos, vaikai gebės ją išsikviesti ar pranešti apie įvykį.
Pamoka yra pradinio ugdymo žmogaus saugos programos dalis. 

Lapkričio 29 diena - Draugo diena, ją paminėjome draugiškai bei išradingai. Socialinės pedagogės suorganizavo akciją draugo dienai paminėti. Šios akcijos metu pradinių klasių mokiniai savo pirštų antspaudais kūrė draugystės medį, kuris buvo eksponuojamas antro aukšto fojė.


 

1d klasės mokinukai (mokytoja Ina Klimaitienė) įsitraukė į JCI Užupis akciją - pasveikinti globos namuose gyvenančius senolius rankų darbo atvirukais. Džiaugiamės mūsų sukurtais gražiais atvirukais ir tikimės, kad mūsų rankų šiluma pasieks vienišus senelius!


 

Lapkričio 16 dieną vyko Tarptautinė tolerancijos diena. Šių metų pilietinės iniciatyvos simbolis - „Rankos“. Šiuo simboliu sužavėti mokytojai ir mokiniai klasės duris pasipuošė tolerancijos rankomis.

Plačiau...

 

1d klasės pirmokai (mokytoja Ina Klimaitienė) dalyvauja projekte „Augu sveikas!“. Projekto metu mokiniai supažįsta su įvairiausiais sveikatos priežiūros būdais ir mokosi gyventi sveikai!
Edukacinė pamoka apie grūdinimąsi. Mokiniai sužinojo įvairių paslapčių, kaip augti sveikiems.
Fizikinių tyrimų laboratorijoje. Pirmokai specialiais prietaisais mokėsi matuoti triukšmo, mobilaus telefono ir mikrobangų krosnelės skleidžiamas bangas. Pamoka buvo labai įdomi!


 

Edukacinė pamoka apie triukšmo žalą žmogaus organizmui.
Edukacinė pamoka apie virusus ir mikrobus. 

Edukacinė pamoka apie dantų priežiūrą.


 

1d klasės mokiniai (mokytoja Ina Klimaitienė) kūrybingai pavaizdavo išskrendančius paukščius. Lauksime jūsų pavasarį!

 

Spalio 26 dieną 1a ir 1b klasių mokiniai (mokytojos Daiva Vaišvilienė ir Nijolė Sakalauskienė) vyko į Varėnos raj. Pamerkių kaimą. Dalyvavome edukacijoje „Grikio kelias nuo sėjos iki pietų stalo“. Mokiniai vaišinosi grikių žiedų arbata, pyragu su bruknių uogiene, susipažino su senoviniais darbo įrankiais Dzūkijoje, spragilais kūlė grikius, vėtė grūdus, malė su senovinėmis girnomis, sijojo miltus, maišė tešlą, kepė ir ragavo grikinius blynus, mušė sviestą senovine „buikele“ ir čia pat ragavo. Po visų darbų mokiniai gardžiavosi kvapnia sriuba, virta dideliame katile lauke ant laužo.


 

1d klasėje mokosi labai kūrybingi vaikai! Štai kokius sukūrėme akvariumus! Mokytoja Ina Klimaitienė.


 

1b klasės mokiniai (mokytoja Nijolė Sakalauskienė) vyko į Vilniaus miesto savivaldybės centrinę biblioteką susitikti su rašytoja Evelina Daciūte ir iliustratore Diana Molyte, kurios pristatė knygą vaikams „Kaip šuo ir banginis išgelbėjo Vilnių“.


 

Spalio 6 dieną 1d klasės mokinių (mokytoja Ina Klimaitienė) laukė neįprasta diena - visos pamokos buvo skirtos rudens daržovėms. Minėme mįsles apie jas, mokėmės atpažinti, skaičiavome, ragavome, o paskui ir patys „konservavome“! 

Pradinukų rudens gėrybių paroda „Rudens išdaigos“.


Plačiau...

 

Dvi savaites 1b klasėje atliko praktiką būsima mokytoja Karolina. Pamokėlė - gyvatėlė.


 

Rugsėjo 15 d. pirmų klasių mokiniams vyko saugaus eismo pamokėlės, kurias organizavo Vilniaus miesto pirmojo policijos komisariato bendruomenės pareigūnės Kristina Kontrimavičiūtė, Gražina Nenartovič ir gimnazijos socialinės pedagogės Inga Šareikaitė, Rūta Lukšytė.


Plačiau...

 

Rugsėjo 1-osios šventė.


Plačiau...

Previous page: Pradinis ugdymas
Next page: Antrokų veikla