Mokytojų diena

Spalio 5-oji - Tarptautinė mokytojų diena. Šia proga mokykloje buvo surengta puiki šventė.

Nuo pat 7.30 val. ateinančių į mokytojų su daina ir sveikinimais laukė būrys 7-11 klasių moksleivių ir mokyklos direktorius Ainis Balsys (12 kl.), kuris negailėjo komplimentų ir padėkos žodžių šventiškai nusiteikusiems mokytojams.

11-12 klasių moksleiviai vedė pamokėles pradinių klasių mokiniams, o po pamokų visi mokytojai tapo pirmokėliais ir jaunučių choro dainorėlių buvo nuvesti į aktų salę ir susodinti į mokyklinius suolus.

„Mokytojus - pirmokus“ pasveikino naujasis mokyklos direktorius, jaunučių ir jaunių chorai kartu su vadove Renata Deltuviene-Bakute parengė mokytojams improvizuotas pamokėles, kurių metu mokytojai turėjo galimybę parodyti savo aktorinius, muzikinius, matematinius ir kitus gebėjimus. Paskutinis kūrinys, kurį vaikai atliko su visais įmanomais virtuviniais prietaisai ir indais, pakvietė mokytojus į valgyklą. Į salę iškilmingai buvo įnešti 9c bei 10c klasių mokinių keptos bandelės bei šventinis tortas.

Mokytojai nuoširdžiai dėkojo choro vadovei Renatai Deltuvienei-Bakutei, technologijų mokytojoms Vaidai Grigaliūnienei, Eglei Galkauskienei ir visiems, prisidėjusiems prie gražios šventės.

Mokytojų diena 2011

Click on a thumbnail to view a larger image. Click on the close button to close it.Previous page: 2011-2012 m.m.
Next page: 2010-2011 m.m.