Ekskursija į Klaipėdą

Mūsų mokyklos 8, 9 ir 12 klasių moksleiviai, vadovaujami geografijos mokytojos Eglutės Ptakauskienės, dalyvavo projekte „Susitikime prie Baltijos“ ir laimėjo nemokamą kelionę į Lietuvos jūrų muziejų bei edukacinius užsiėmimus.
Plačiau...

Į kelionę vykome balandžio 12 d. Mokinius lydėjo mokytojos: Eglutė Ptakauskienė, Audronė Giedraitienė, Aušra Pranculienė, Algis Jasilionis, Guoda Raudeliūniatė.

Lietuvos jūrų muziejuje įvyko edukaciniai užsiėmimai: „Kopgalio tvirtovės paslaptys“ ir „Klaipėdos uostas“.
Susipažinome su Lietuvos jūrų muziejaus įkūrimo istorija, jo veikla, ekspozicijomis, taip pat sužinojome daug įdomių faktų iš laivybos istorijos. Po to stebėjome jūrų liūtus, pingvinus, karališkuosius karpius ir kitus jūrinius gyvūnus.
O kaip būti prie Baltijos ir nepasidžiaugti pajūriu! Apsilankėme prie molo, skiriančio jūrą nuo marių, mokytoja Goda organizavo šokio pamoką, pasivaikščiojome, išgėrėme arbatos, grožėjomės pavasarine gamta...
Persikėlę keltu į Klaipėdą, senamiestyje grožėjomės mažosiomis skulptūromis. Mažiausia iš jų - ant granito pakylos stovintis Peliukas su tokiu užrašu: „Mintis paversk žodžiais, ir žodžiai taps stebuklais“. Šnabždėjome jam savo norus... Vakarop, pilni įspūdžių ir gerų emocijų patraukėme namo, į Vilnių...

Projekto dalyviai dėkoja organizatoriams:
Lietuvos jūrų muziejui
projekto koordinatorei Renatai Budvytienei
UAB Novaturas projekto globėjui Dainiui Budriui
už nuostabią kelionę

Kelionės akimirkos...

Click on a thumbnail to view a larger image. Click on the close button to close it.Previous page: 2011-2012 m.m.
Next page: 2010-2011 m.m.