e.pamoka

Kovo 28 dieną 11 val. 9b klasės mokiniai kartu su auklėtoja Jadvyga Potapkina ir geografijos mokytoja Eglute Ptakauskiene „Saulutės“ bibliotekoje stebėjo „E.PAMOKĄ“.

Tai „E.ĮGŪDŽIŲ SAVAITĖS 2012“ renginys. Šiais metais „e.Įgūdžių savaitė 2012“ persikėlė į internetą ir kvietė moksleivius jungtis prie „e.Pamokos“ internetu savo mokyklose, bibliotekų tinklo „Bibliotekos pažangai“ centruose ar būnant namuose.

„E.PAMOKOS“ tiesioginė transliacija vyko internetinėje svetainėje www.e-igudziai.lt. Buvo siekiama Lietuvos rekordo. Jeigu „E.PAMOKĄ“ stebėtų daugiau nei 2000 žmonių - būtų pasiektas didžiausios tiesioginės transliacijos internetu rekordas Lietuvoje.
Tiesioginėje „e.Pamokos“ transliacijoje internetu buvo pasiektas rekordinis dalyvių skaičius. Interaktyvioje pamokoje dalyvavo daugiau nei 5 000 moksleivių.

„E.PAMOKA“ netipinė pamoka, praleista klausantis istorijos ar sprendžiant algebros lygtis.
Jos metu Lietuvos informacinių technologijų įmonių vadovai supažindino moksleivius su karjeros planavimu technologijų rinkoje, pristatė IT srities specialistų poreikio augimo tendencijas bei pasidalino asmenine patirtimi, nuo ko pradėti kurti verslą šioje srityje.
Net 50 proc. TOP pasaulio profesijų 2020 metais sudarys IT srities ekspertai: kompiuterinės, programinės įrangos ir web programuotojai, duomenų bazių administratoriai, kompiuterinių sistemų analitikai, - teigė Giedrius Dzekunskas, „Barclays“ Technologijų Centro vadovas.
Strategic Staffing Solutions International projektų vadovė teigė, kad šiuo metu Lietuvos rinkoje labiausiai trūksta JAVA programuotojų ir profesionalių tinklų specialistų. Technologijų darbo rinkoje labai laukiama ir merginų. Šiuo metu jų skaičius siekia tik apie 16 proc., tačiau tyrimai ir apklausos rodo, kad jos dažniausiai yra puikios projektų vadovės, testavimo, web dizaino, IT rinkodaros ar mokymų specialistės.Previous page: 2011-2012 m.m.
Next page: 2010-2011 m.m.