Antrokų veikla


Antrokų veikla 2017-2018 m.m.

2d klasės mokiniai Smiltė Nečiūnaitė, Norbertas Voroneckij ir Milda Nargelaitė (mokytoja Edita Lukaševičienė) dalyvavo edukaciniame konkurse „Olympis 2017-Rudens sesija“.
Konkurso tikslas: sudominti mokinius mokomaisiais dalykais ir skatinti mokinių mokymosi motyvaciją. Konkurso dalyviai apdovanoti medaliais ir diplomais.

 

Antrųjų klasių mokiniai dalyvavo Lietuvos plaukimo federacijos organizuotame projekte „Mokėk plaukti ir saugiai elgtis vandenyje - 2017".
Projekto tikslas - išmokyti nemokančius plaukti mokinius ir suteikti saugaus elgesio prie vandens ir vandenyje žinias, taip pat skatinti vaikų fizinį aktyvumą bei populiarinti plaukimą. Mokiniai gavo galimybę plaukti baseine. Mokymo plaukti pamokose įgijo plaukimo įgūdžius, pasitikėjimą ir imuniteto atsparumą.
2d klasės mokiniai (mokytoja Edita Lukaševičienė) laimėjo fotografijos konkurse „Grūdinuosi aš ir mano draugai“. Šauniausios nuotraukos konkursas buvo paskelbtas pažangaus bendradarbiavimo akademijos Facebook paskyroje, 2d klasės nuotrauka surinko 2,5 tūkstančiai balsų.


 

Gruodžio mėnesį 2d klasės mokiniai (mokytoja Edita Lukaševičienė) dalyvavo projekte „Ir aš mažas buvau....“.

 

Gruodžio 20 d. 2c ir 2d klasių mokiniai (mokytojos Laura Palčinskaitė ir Edita Lukaševičienė) dalyvavo edukacinėje-šventinėje programoje „Mažas Kalėdų stebuklas“ (Molėtuose).
Vaikus aplankė Kalėdų Senelis ir įteikė kiekvienam po mažą Kalėdinį stebuklą. Mokiniai klausėsi Kalėdinių giesmių, mokėsi jas giedoti, žiūrėjo edukacinį filmą apie tradicinę keramiką, lipdė Kalėdų angelą, vaišinosi.​


2d klasės mokiniai (mokytoja Edita Lukaševičienė) dalyvauja projekte „Noriu augti sveikas 2017-2018“.
Gruodžio mėnesį vyko edukaciniai užsiėmimai „Grūdinuosi ir geriu švarų vandenį“ ir „Jūs esate sveiki? Jūs esate laimingi?“. Mokiniai sužinojo apie grūdinimosi būdus ir naudą ir kodėl reikia gerti vandenį? Kalbėjo apie peršalimo ligas, apie vaistažoles, žaidė įvairius žaidimus.
Mokiniai dalyvauja konkurse „Grūdinuosi aš ir mano draugai“.


2a ir 2b klasių mokiniai (mokytojos Zina Bražiūnienė ir Rima Černiauskienė) dalyvavo Kalėdinėje edukacinėje programoje Kernavėje.Plačiau...

 

Spalio-lapkričio mėnesiais 2d klasės mokiniai (mokytoja Edita Lukaševičienė) dalyvavo nacionaliniame matematikos konkurse „Matematikos Ekspertas 2017“.

 

Gruodžio 12 d. 2d klasės mokiniai (mokytoja Edita Lukaševičienė) lankėsi Lietuvos nacionaliniame muziejuje (edukacinė pamoka), kur susipažino su Advento papročiais, tradicijomis ir Kūčių burtais.

 

2d klasės mokiniai (mokytoja Edita Lukaševičienė) ruošiasi didžiosioms metų šventėms. Mokiniai eglutę puošia savo gamybos žaisliukais.

 

Lapkričio 29 diena - Draugo diena, ją paminėjome draugiškai bei išradingai. Pradinių klasių mokiniai savo pirštų antspaudais kūrė draugystės medį. Gimnazijos antrokai, lankantys kalbos ugdymo užsiėmimus, kartu su logopede Žaneta Šadbaraite-Grigiene dalyvavo respublikiniame projekte „Draugo diena“. Mokiniai atliko Šiaulių Medelyno progimnazijos antrokų bei logopedės parengtas užduotis, buvo apdovanoti naujųjų bičiulių iš Šiaulių atsiųstomis dovanomis: bloknotais bei rašikliais.

Plačiau...

 

Lapkričio 16 d. 2c klasėje (mokytoja Laura Pačinskaitė) vyko edukacinė pamoka „Roplių pasaulis“. Edukacinio užsiėmimo metu mokiniai turėjo galimybę pažinti mistines būtybes iš arčiau ir susipažinti su gyvūnais iš 5 skirtingų žemynų.

 

Lapkričio 16 dieną vyko Tarptautinė tolerancijos diena. Šių metų pilietinės iniciatyvos simbolis - „Rankos“. Šiuo simboliu sužavėti mokytojai ir mokiniai klasės duris pasipuošė tolerancijos rankomis.

Plačiau...

 

Lapkričio 29 d. antrokai lankėsi „Saulutės“ bibliotekoje, kur įvyko susitikimas su knygos „Ulfas ir stebuklinga barzda“ autoriumi, dainininku Virgiu Šidlausku.
Mokiniai susipažino su pagrindiniu knygos veikėju Ulfu Mulfu, išgirdo keletą istorijų apie jo krečiamas išdaigas, kartu su knygelės autoriumi dainavo linksmas daineles. Mokiniai turėjo galimybę įsigyti knygelę su rašytojo autografu.

 

Lapkričio mėnesį 2d klasėje (mokytoja Edita Lukaševičienė) lankėsi sveikatos įstaigos darbuotoja su mobilia laboratorija. Ji mums demonstravo bakterijas ant mūsų rankų, klasės suolų. Mokiniai sužinojo apie rankų higienos svarbą, gavo dovanėlių.
Spalio mėnesį 2d klasės mokiniai dalyvavo sveikos gyvensenos mokyklos „Noriu augti sveikas 2017-2018“ edukacinėje pamokoje „Dantų higiena“. Mokiniai sužinojo kodėl reikia valyti dantis, kaip tai daryti, gavo dovanėlių, žaidė žaidimus.

 

2b klasės mokiniai (mokytoja Rima Černiauskienė) vyko į sodybą „Grikucis“ (Varėnos raj., Pamerkių km.) ir dalyvavo edukacinėje veikloje „Grikio kelias nuo sėjos iki pietų stalo“.
Puiki išvyka!
 

Spalio 12 d. 2c klasės mokiniai (mokytoja Laura Pačinskaitė) lankėsi Pinigų muziejuje ir dalyvavo edukacinėje pamokoje „Pinigai. Nuo kriauklelių iki kortelių“.
 

Spalio 12 d. 2a, 2b ir 2d klasių mokiniai (mokytojos Zina Bražiūnienė, Rima Černiauskienė ir Edita Lukaševičienė) vyko į „Saulutės“ biblioteką, kur įvyko susitikimas su vaikų rašytoju, iliustruotoju Kęstučiu Kasparavičiumi. Autorius pasakojo mokiniams savo autobiografiją, apie knygų iliustravimą, atsakė į mokinių pateiktus klausimus.


 

Pradinukų rudens gėrybių paroda „Rudens išdaigos“.


Plačiau...

 

Antrokai dalyvauja projekte „Išmok plaukti“ Moksleivių sveikatos centro baseine. Vaikai mokysis taisyklingai plaukti, stiprins sveikatą ir fizines galias, plaukimo techniką bei įgūdžius.


Previous page: Pirmokų veikla
Next page: Trečiokų veikla