Antrokų veikla


Antrokų veikla 2017-2018 m.m.

2d klasės mokiniai (mokytoja Edita Lukaševičienė) ruošiasi didžiosioms metų šventėms. Mokiniai eglutę puošia savo gamybos žaisliukais.

 

Lapkričio 29 diena - Draugo diena, ją paminėjome draugiškai bei išradingai. Pradinių klasių mokiniai savo pirštų antspaudais kūrė draugystės medį. Gimnazijos antrokai, lankantys kalbos ugdymo užsiėmimus, kartu su logopede Žaneta Šadbaraite-Grigiene dalyvavo respublikiniame projekte „Draugo diena“. Mokiniai atliko Šiaulių Medelyno progimnazijos antrokų bei logopedės parengtas užduotis, buvo apdovanoti naujųjų bičiulių iš Šiaulių atsiųstomis dovanomis: bloknotais bei rašikliais.

Plačiau...

 

Lapkričio 16 d. 2c klasėje (mokytoja Laura Pačinskaitė) vyko edukacinė pamoka „Roplių pasaulis“. Edukacinio užsiėmimo metu mokiniai turėjo galimybę pažinti mistines būtybes iš arčiau ir susipažinti su gyvūnais iš 5 skirtingų žemynų.

 

Lapkričio 16 dieną vyko Tarptautinė tolerancijos diena. Šių metų pilietinės iniciatyvos simbolis - „Rankos“. Šiuo simboliu sužavėti mokytojai ir mokiniai klasės duris pasipuošė tolerancijos rankomis.

Plačiau...

 

Lapkričio 29 d. antrokai lankėsi „Saulutės“ bibliotekoje, kur įvyko susitikimas su knygos „Ulfas ir stebuklinga barzda“ autoriumi, dainininku Virgiu Šidlausku.
Mokiniai susipažino su pagrindiniu knygos veikėju Ulfu Mulfu, išgirdo keletą istorijų apie jo krečiamas išdaigas, kartu su knygelės autoriumi dainavo linksmas daineles. Mokiniai turėjo galimybę įsigyti knygelę su rašytojo autografu.

 

Lapkričio mėnesį 2d klasėje (mokytoja Edita Lukaševičienė) lankėsi sveikatos įstaigos darbuotoja su mobilia laboratorija. Ji mums demonstravo bakterijas ant mūsų rankų, klasės suolų. Mokiniai sužinojo apie rankų higienos svarbą, gavo dovanėlių.
Spalio mėnesį 2d klasės mokiniai dalyvavo sveikos gyvensenos mokyklos „Noriu augti sveikas 2017-2018“ edukacinėje pamokoje „Dantų higiena“. Mokiniai sužinojo kodėl reikia valyti dantis, kaip tai daryti, gavo dovanėlių, žaidė žaidimus.

 

2b klasės mokiniai (mokytoja Rima Černiauskienė) vyko į sodybą „Grikucis“ (Varėnos raj., Pamerkių km.) ir dalyvavo edukacinėje veikloje „Grikio kelias nuo sėjos iki pietų stalo“.
Puiki išvyka!
 

Spalio 12 d. 2c klasės mokiniai (mokytoja Laura Pačinskaitė) lankėsi Pinigų muziejuje ir dalyvavo edukacinėje pamokoje „Pinigai. Nuo kriauklelių iki kortelių“.
 

Spalio 12 d. 2a, 2b ir 2d klasių mokiniai (mokytojos Zina Bražiūnienė, Rima Černiauskienė ir Edita Lukaševičienė) vyko į „Saulutės“ biblioteką, kur įvyko susitikimas su vaikų rašytoju, iliustruotoju Kęstučiu Kasparavičiumi. Autorius pasakojo mokiniams savo autobiografiją, apie knygų iliustravimą, atsakė į mokinių pateiktus klausimus.


 

Pradinukų rudens gėrybių paroda „Rudens išdaigos“.


Plačiau...

 

Antrokai dalyvauja projekte „Išmok plaukti“ Moksleivių sveikatos centro baseine. Vaikai mokysis taisyklingai plaukti, stiprins sveikatą ir fizines galias, plaukimo techniką bei įgūdžius.


Previous page: Pirmokų veikla
Next page: Trečiokų veikla