2015-2016 m.m.

2015-2016 m. m. pasiekimai

 

Respublikinis solistų ir ansamblių festivalis-konkursas „Dainų mozaika“
Gimnazijos merginų ansamblis laimėjo I VIETĄ.
Šis renginys vyko Kaune ir buvo skirtas pedagogo, choro vadovo Leono Ulevičiaus 80-osioms gimimo metinėms paminėti.
Ansamblio vadovė Renata Deltuvienė-Bakutė.

 

XVII Lietuvos 5-8 klasių mokinių matematikos olimpiada
Aldas Lenkšas (6 kl.) užėmė II VIETĄ.
Matematikos mokytoja Jadvyga Jachimovič.
Olimpiadą organizavo Vilniaus universiteto Matematikos ir informatikos fakultetas.

 

Lietuvos 6-8 kl. moksleivių matematikos olimpiada
Aldas Lenkšas (6 kl.) užėmė II VIETĄ.
Matematikos mokytoja Jadvyga Jachimovič.

 

Lietuvos mokinių chemijos olimpiada
Edvinas Ališauskas (11 kl.) užėmė III VIETĄ.
Chemijos mokytoja Eglė Galkauskienė.

 

Lietuviškų dainų atlikėjų konkursas „Lietuva - skambėki dainose“
Amanda Balnionytė (11 kl.) užėmė III VIETĄ.
Konkursą organizavo muzikos mokykla „Lyra". Dainininkė buvo įvertinta tokių kompetentingų muzikų, kaip prof. Vladimiro Prudnikovo, operos solistės Aušros Cicėnaitės, doc. Rolando Aiduko, Laimos Domikaitės, Gintarės Skėrytės.
Muzikos mokytoja Renata Deltuvienė-Bakutė.

 

Nacionalinės moksleivių akademijos (NMA) 5-8 klasių matematikos olimpiada
Aldas Lenkšas (6 kl.) užėmė III VIETĄ savo amžiaus grupėje.
Matematikos mokytoja Jadvyga Jachimovič.

 

Vilniaus miesto mokinių chemijos olimpiada
Edvinas Ališauskas (11 kl.) užėmė I vietą.
Chemijos mokytoja Eglė Galkauskienė.

 

Vilniaus miesto 5-8 klasių mokinių gamtos mokslų olimpiada
Aldas Lenkšas (6 kl.) užėmė II VIETĄ.
Biologijos mokytoja Audronė Giedraitienė.

 

Vilniaus miesto 5-8 klasių mokinių matematikos olimpiada
Ernestas Liekis (8 kl.) užėmė II VIETĄ (mokytoja Vitalija Sakalauskienė).
Aldas Lenkšas (6 kl. ) užėmė II VIETĄ (mokytoja Jadvyga Jachimovič)
Greta Lazdinaitė (5 kl. ) užėmė III VIETĄ ( mokytoja Rita Valatkaitė).

 

Vilniaus miesto mokinių biologijos olimpiada
Edvinas Ališauskas (11 kl.) gavo Padėką.
Biologijos mokytoja Rima Vitkauskienė.

 

Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra“
Tarp 50 geriausiųjų moksleivių Lietuvoje:
Ernestas Liekis (8 kl.) - II VIETA,
Dominykas Šatikas (4 kl.) - 16 vieta,
Karolis Šilaika (3 kl.) - 19 vieta,
Karolina Brimerytė (3 kl.) - 39 vieta.
Tarp 10 geriausiųjų moksleivių Vilniuje:
Ernestas Liekis (8 kl.) - 2 vieta,
Dominykas Šatikas (4 kl.) - 8 vieta,
Karolis Šilaika (3 kl.) - 10 vieta.

 

Nacionalinis informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „Bebras“
Tarp 50 geriausių Lietuvos moksleivių:
Justinas Šliauteris (3 kl.) - 15 vieta,
Rugilė Krasauskaitė (5 kl.) - 35 vieta,
Elita Vaškevičiūtė (4 kl.) - 42 vieta,
Arnas Voitinovičius (3 kl.) - 47 vieta.
Tarp 30 geriausių Vilniaus miesto moksleivių:
Justinas Šliauteris (3 kl.) - 5 vieta,
Arnas Voitinovičius (3 kl.) - 13 vieta,
Rugilė Krasauskaitė (5 kl.) - 13 vieta,
Elita Vaškevičiūtė (4 kl.) - 14 vieta,
Karolina Brimerytė (3 kl.) 16 vieta,
Beata Pesliakaitė, Nauris Valeika, Augustas Orvidas (4 kl.) - 19 vieta,
Ernestas Liekis (8 kl.) - 24 vieta.
Informacinių technologijų mokytoja Regina Maigienė.

 

Vilniaus miesto 5-tų klasių mokinių lietuvių kalbos diktanto konkursas „Auksinė plunksna“
Konkurse dalyvavo Patricija Legataitė (5a), Barbora Androsaitė ir Rugilė Krasauskaitė (5b).
Lietuvių kalbos mokytojos Laura Brazionytė ir Giedrė Rutkauskaitė.


 

Nacionalinis matematinio ir gamtamokslinio raštingumo konkursas

Mokykloje daugiausiai taškų surinko Liekis Ernestas (8c), Davolytė Diana (8a), Auglys Tadas (8a), Emilija Gulbinovič (9b), Julius Pliaugo (9c), Benas Motiejūnas (9b), Karina Vjūnova (9b), Čepulis Tomas (10a) ir Greta Komarovaitė (10c). Kompiuteriu užduotis atliko 11 devintųjų klasių mokinių, sąsiuviniuose - 22 aštuntokai ir 10 dešimtokų.
Šiuo konkursu siekiama skatinti mokinius domėtis ir mokytis gamtos mokslais ir matematika, propaguoti matematikos ir gamtos mokslų žinių taikymo praktikoje gebėjimų ugdymą Konkurso matematikos ir gamtos mokslų klausimai orientuoti į mokinių aukštesniuosius mąstymo gebėjimus ir žinių taikymą konkrečiose praktinėse situacijose.

Nacionalinio matematinio ir gamtamokslinio raštingumo konkurso ataskaita

 

Respublikinė švietėjiška kambarinių augalų paroda „Augalų labirintai“
Parodoje dalyvavo Laura Šulcaitė (11 kl.) ir pristatė kompoziciją „Mano mažasis sodas“.
Biologijos mokytoja Rima Vitkauskienė.

 

IV-oji Lietuvos mokinių muzikos olimpiada
Julija Bakševičiūtė (7 kl.) laimėjo III VIETĄ.
Konkursantė, sėkmingai įveikė net tris konkurso etapus. Klaipėdoje vykusiame paskutiniame olimpiados etape Julija taip pat apdovanota už geriausią ir originaliausią kompoziją. Julijai talkino Aistė Dirginčiūtė (6a) ir Ugnė Bakševičiūtė (10a).
Muzikos mokytoja Renata Deltuvienė-Bakutė.

 

Ketvirtasis Vilniaus miesto jaunučių chorų festivalis „Šviesa“
Tuskulėnų gimnazijos jaunučių choras gavo PADĖKĄ už chorinio dainavimo tradicijų puoselėjimą, jaunatvišką veržlumą ir gyvybingumą.
Choro vadovė Renata Deltuvienė-Bakutė.


 

Lietuvos 10-11 klasių mokinių užsienio (rusų) kalbos olimpiados II etapas
Žana Boldyreja (11 kl.) gavo Padėką už labai gerą rašymo užduoties atlikimą.
Abigail Protčenko (10 kl.) gavo Padėką už labai gerą kalbėjimo užduoties atlikimą.
Rusų kalbos mokytoja Liubov Valinčienė.


Vilniaus miesto užsienio (rusų) kalbos olimpiada
Dalyvavo Gabrielė Kūgytė (7b), Aistė Malinauskaitė, Aleksas Rusnak ir Raimondas Voišnis (8c).
Rusų kalbos mokytoja Regina Nemanienė.

 

Paroda-konkursas „Jeseninas ir jo epocha“
Aistė Dirginčiūtė (6 kl.) tapo laureate.
Projektas „Atviros kultūriniam paveldui daugiakultūrinėje visuomenėje asmenybės ugdymas per rusų literatūrą ir jos sąsają su Lietuvos kultūra“.
Rusų kalbos mokytoja Liubov Valinčienė.

 

Vilniaus miesto mokinių vokiškos dainos konkursas
Dalyvavo Tuskulėnų gimnazijos ansamblis: Agnė Piliponytė, Olegas Polonskis, Greta Urbanavičiūtė, Simona Zelionkaitė (6a), Kamilė Pesliakaitė, Arūnas Ryžkovas, Kamilė Stanelytė, Ervinas Vilkaitis (6b), Akvilė Urbanavičiūtė (9a) ir Simona Lištvanaitė (10a).
Vokiečių kalbos mokytoja Regina Nemanienė.

 

Teisinių žinių konkursas „Temidė“
Dalyvavo Tuskulėnų gimnazijos komanda: Robertas Buila, Julija Smilgaitė (10b), Amanda Balnionytė, Gabrielė Jaškinaitė, Dominykas Matulionis ir Dominykas Kulakas (11a).
Istorijos mokytojas Andrius Žilėnas.

 

Edukaciniai konkursai „Olympis 2015 - Rudens sesija“
Mokyklos mokiniai dalyvavo lietuvių kalbos, anglų kalbos, matematikos, biologijos, fizikos, chemijos, istorijos, geografijos ir informacinių technologijų „Olympis 2015 - rudens sesija“ konkursuose. Mokiniai gavo 192 diplomus, o pagal gautų diplomų skaičių mokykla užima 56 vietą (iš viso dalyvavo 831 Lietuvos mokykla).

Konkurso „Olympis 2015 - Rudens sesija“ rezultatai mokykloje

 

Edukaciniai konkursai „Olympis 2016 - Pavasario sesija“
Mokyklos mokiniai dalyvavo lietuvių kalbos, anglų kalbos, matematikos, biologijos, fizikos, chemijos, istorijos, geografijos ir informacinių technologijų „Olympis 2016 - pavasario sesija" konkursuose. Mokiniai gavo 147 diplomus, o pagal gautų diplomų skaičių mokykla užima 72 vietą (iš viso dalyvavo 871 Lietuvos mokykla).

Konkurso „Olympis 2016 - pavasario sesija" rezultatai mokykloje

 

Anglų kalbos Kengūros 2016 rezultatai

 

Respublikinis šokių konkursas „Ant stogo 2016“
Gimnazijos gatvės šokių grupė „TG kids“ užėmė II vietą.
Šokio mokytoja Diana Paunksnytė.

 

Mokinių sporto pasiekimai

Vilniaus Tuskulėnų gimnazijos 2003 m. gimimo ir jaunesnių mergaičių kvadrato komanda 2015 m. Vilniaus miesto mokyklų žaidynių kvadrato varžybose iškovojo I VIETĄ.
Mergaičių komanda: Melita Danilaitytė, Evelina Krušnaitė, Ilzė Berkelytė, Margarita Kalesnykaitė, Agnė Pilypaitė, Gabija Anužytė (6a), Kamilė Stanelytė, Arina Ostapec, Greta Šostakaitė, Sandra Dviliova (6b), Marta Garnak ir Greta Smirnova (6c).
Komandos trenerė Rita Sekonienė.

 

Vilniaus Tuskulėnų gimnazijos 2003 m. gimimo ir jaunesnių berniukų kvadrato komanda 2015 m. Vilniaus miesto mokyklų žaidynių kvadrato varžybose iškovojo II VIETĄ.
Breniukų komanda: Nojus Kregždė, Pijus Goris-Kasperavičius, Matas Daubaras, Jutaka Matuševas, Hubertas Degėsys (6a), Dominykas Vilkelis, Daniel Andžejevskij, Ugnius Rupšlaukis, Eimantas Dobrovolskas, Edmundas Baliukonis ir Daniel Pševlockij (6b).
Komandos trenerė Rūta Rimavičienė.


Vilniaus Tuskulėnų gimnazijos 2000 m. gimimo ir jaunesnių vaikinų rankinio komanda 2016 m. Vilniaus miesto mokyklų žaidynių rankinio varžybose iškovojo I VIETĄ.
Vaikinų komanda: Edvin Zaripov, Nikita Mudrak (9a), Domantas Vilys (9c), Maksim Zinovjev, Justas Jucius, Leonardas Leonavičius, Lukas Matiušonok, Matas Daunoras (9b), Oskaras Navašinskas, Daniel Voiciukevič (8b) ir Povilas Lekarauskas (7c).
Komandos treneris Vidas Grigas.


Masiškiausias bendrojo ugdymo mokyklų 5-8 kl. ir 9-12 kl. mokinių sveikatos žinių ir mąstymo žaidimas-protmūšis „PROTŲ FANAI"
5-8 kl. mokinių komanda „TUSKULIUKAI“ užėmėme V VIETĄ ir laimėjo HOCKEY PUNKS čiuožimo pamoką ledo arenoje.
9-12 kl. mokinių komanda „Tie sveikesni“ užėmė 11 vietą (iš viso varžėsi 55 komandos).
Biologijos mokytojos Audronė Giedraitienė, Rima Vitkauskienė ir sveikatos priežiūros specialistė Dalia Paužaitė.

Plačiau..

Previous page: 2016-2017 m.m.
Next page: 2010-2011 m.m.