2014-2015 m.m.

2014-2015 m.m.

 

 

Europos parlamento Informacijos biuro Lietuvoje organizuotas EUROSCOLA konkursas

Mokyklos komanda iškovojo II vietą bei laimėjo kelionę į Europos Parlamentą Strasbūre, kur atstovaus Lietuvai Europarlamento vykdomoje EUROSCOLA programoje 2015 m.
Mokyklos komanda: Kristina Bagdonavičiūtė (12a), Gerda Patackaitė, Ugnė Maldeikytė, Amanda Balnionytė ir Julija Stasiūnaitytė (10b).
Istorijos mokytojas Andriaus Žilėnas.

Plačiau apie kelionę į Europos Parlamentą Strasbūre

 

Respublikinis dailės, technologijų ir dorinio ugdymo konkursas-paroda „Po angelo sparnu“

Arina Jeršova (8a kl.) užėmė I vietą (nominacija „Angelas sargas“).
Dailės mokytoja Rūta Ona Tamuliūnienė.

 

Vilniaus miesto muzikos olimpiada

Julija Bakševičiūtė (6a kl.) laimėjo I vietą.
Atliekant savo kūrybos kūrinį ir liaudies dainą Julijai akompanavo Ugnė Bakševičiūtė, Aistė Dirginčiūtė ir Milda Deltuvaitė.
Muzikos mokytoja Renata Deltuvienė-Bakutė.

 

2015 m. Kalbų Kengūra

Lietuvių kalba
2 Auksinės Kengūros diplomai,
7 Sidabrinės Kengūros diplomai,
2 Oranžinės Kengūros diplomai.

Anglų kalba
10 Auksinės Kengūros diplomų,
7 Sidabrinės Kengūros diplomai,
9 Oranžinės Kengūros diplomai.

Rusų kalba
1 Auksinės Kengūros diplomas,
3 Sidabrinės Kengūros diplomai,
1 Oranžinės Kengūros diplomas.

Vokiečių kalba
1 Oranžinės Kengūros diplomas.

Visi rezultatai

 

Britų Tarybos ir ESU Lietuva organizuotas tarptautinio rašinio konkursas „My Magna Carta“

Marius Būga (8 kl.), Gustė Čepukaitė (11 kl.) ir Lukas Ptakauskas (12 kl.) apdovanoti diplomais.
Mokytoja Aušrelė Pranculienė.

 

Edukaciniai konkursai „Olympis 2015“

Mokyklos mokiniai dalyvavo lietuvių kalbos, anglų kalbos, matematikos, biologijos, fizikos, chemijos, istorijos, geografijos ir informacinių technologijų „Olympis 2015“ konkursuose.
Mokiniai gavo 130 diplomus ir pagal gautų diplomų skaičių mokykla užima 30 vietą (iš viso dalyvavo 831 Lietuvos mokykla).

Olympis 2015 rezultatai mokykloje

 

Nacionalinis matematinio ir gamtamokslinio raštingumo konkursas

Mokykloje daugiausiai taškų surinko Edvinas Ališauskas (10 kl.), Julius Pliaugo, Gabija Smailytė (8 kl.), Gabija Lukoševičiūtė (9 kl.).
Konkurse dalyvavo 52 8-10 klasių mokiniai. 14 mokinių užduotis atliko kompiuteriu, 38 sprendė užduočių sąsiuviniuose.
Šiuo konkursu siekiama populiarinti modernias matematikos ir gamtos mokslų užduotis, ugdyti mąstymo bei matematikos ir gamtos mokslų žinių taikymo praktikoje gebėjimus.


Nacionalinės moksleivių akademijos (NMA) Matematikos olimpiada

Aldas Lenkšas (5 kl.) užėmė III vietą savo amžiaus grupėje.
Matematikos mokytoja Jadvyga Jachimovič.

 

Vilniaus miesto mokinių matematikos olimpiada

Aldas Lenkšas (5 kl.) užėmė III vietą.
Matematikos mokytoja Jadvyga Jachimovič.

 

Matematikos Kengūra

Tarp 50 geriausiųjų moksleivių Lietuvoje:
Ernestas Liekis (7 kl.) - 6 vieta,
Aldas Lenkšas (5 kl.) - 31 vieta,
Irmantas Mankevičius (12 kl.) - 33 vieta,
Kipras Stulgiskas (8 kl.) - 44 vieta.

Tarp 10 geriausiųjų moksleivių Vilniuje:
Ernestas Liekis (7 kl.) - 4 vieta.

Matematikos Kengūros rezultatai mokykloje

 

Lietuvos moksleivių informatikos ir informacinių technologijų konkursas „Bebras“

Ernestas Liekis (7 kl.) užėmė III vietą, Beata Pesliakaitė - IV vietą (3 kl.) ir Aistė Šilabritaitė - IV vietą (4 kl.). Šie mokiniai buvo pakviesti į apdovanojimų šventę Vilniaus universitete.
Į geriausių Lietuvos mokinių 50-dešimtuką taip pat pateko Austėja Maceinaitė ir Nauris Valeika (3 kl.), Rūta Maigytė (4 kl.) ir Elzė Urbonavičiūtė (6 kl.).
Informacinių technologijų mokytoja Regina Maigienė.

Plačiau...

 

Vilniaus miesto apskrities matematikos ir informacinių technologijų konkursas „Matematinis peizažas“

Brigita Norkutė (6b kl.) laimėjo III vietą.
Konkurse taip pat dalyvavo darbai, kuriuos sukūrė Julija Bakševičiūtė, Titas Gagilas (6a), Lukas Bukėnas, Dominykas Ramanauskas (6b), Vidmantė Misėkaitė, Tomas Chmelevskis (6c), Diana Davolytė, Paulius Gečiauskas, Urtė Dirgėlaitė, Mantas Bertašius (7a), Miglė Kučinskaitė (7b), Goda Gribačiauskaitė ir Vilius Černevičius (7d). Mokiniai apdovanoti Padėkos raštais.
Informacinių technologijų mokytojos Renata Pileckaja ir Regina Maigienė.

 

Vilniaus miesto 5-8 klasių mokinių informacinių technologijų konkursas „IT manija“

Konkurse dalyvavo mokyklos komanda „Tuskulėnų infomanai“ (Aldas Lenkšas 5a, Elzė Urbonavičiūtė 6a, Ernestas Liekis 7d ir Julius Pliaugo 8d).
Informacinių technologijų mokytoja Regina Maigienė.
„IT manija“ - tai pirmasis viktorinos tipo konkursas, skirtas Vilniaus miesto mokyklų 5-8 klasių mokiniams.

Plačiau skaitykite portale Vilniaus diena

 

Lietuvos mokinių chemijos olimpiada

Edvinas Ališauskas (10 kl.) užėmė II vietą.
Chemijos mokytoja Eglė Galkauskienė.

 

Vilniaus miesto mokinių chemijos olimpiada

Edvinas Ališauskas (10 kl.) užėmė II vietą.
Chemijos mokytoja Eglė Galkauskienė.

 

Vilniaus miesto mokinių biologijos olimpiada

Edvinas Ališauskas (10 kl.) užėmė II vietą ir dalyvavo Lietuvos mokinių biologijos olimpiadoje.
Biologijos mokytoja Rima Vitkauskienė.

Gabija Lukoševičiūtė (9 kl.) gavo Padėką.
Biologijos mokytoja Rima Vitkauskienė.

 

Vilniaus miesto 5-8 klasių mokinių gamtos mokslų olimpiada

Aldas Lenkšas (5 kl.) apdovanotas Pagyrimo raštu už parodytas labai geras žinias.
Biologijos mokytoja Audronė Giedraitienė.

 

Kūrybinis gamtos mokslų konkursas „Mūsų eksperimentas“

Edvinas Ališauskas (10 kl.) tapo laureatu.
Biologijos mokytoja Rima Vitkauskienė.

 

Respublikinė gamtos mokslų konferencija „Tiriamoji veikla gamtamoksliniame ugdyme 2015“

Edvinas Ališauskas (10b kl.) skaitė konferencijoje pranešimą.
Biologijos mokytoja Rima Vitkauskienė.

 

Nacionalinis rašinių konkursas, skirtas DNR dienai paminėti
Kristupas Blekaitis (12 kl.) laimėjo III vietą.
Biologijos mokytoja Rima Vitkauskienė.

 

Mokinių pasiekimai sporto varžybose

Mergaičių kvadrato komanda 2014 m. Vilniaus miesto žaidynėse iškovojo ANTRĄ VIETĄ.
Komandos trenerė Rita Sekonienė.
Mergaičių komanda: Aistė Malinauskaitė (6c), Emilija Rimkevičiū (6a), Ieva Neveraitė (6c), Darija Sumenkova (6c), Kamilė Stanelytė (5b), Elzė Urbonavičiūtė (6a), Greta Zažeckaitė (6b), Gabija Blaževičiūtė (6a), Marija Lemziakova (6b) ir Sandra Zažeckaitė (6b).

 

Merginų rankinio komanda 2015 m. Vilniaus miesto mokinių olimpinio festivalio rankinio varžybose iškovojo PIRMĄJĄ VIETĄ.
Komandos trenerė Rūta Rimavičienė.
Merginų komanda: Aistė Malinauskaitė (7c), Gerda Kacienaitė (7a), Goda Žemaitytė (10a), Diana Davolytė (7a), Urtė Dirgėlaitė (7a), Julija Smilgaitė (9b), Justina Braškutė (9a), Saulė Leščinskaitė (9c) ir Kamilė Stanelytė (5b).


Vaikinų rankinio komanda 2015 m. Vilniaus miesto mokinių olimpinio festivalio rankinio varžybose iškovojo ANTRĄJĄ VIETĄ.
Komandos treneris Vidas Grigas.
Vaikinų komanda: Leonardas Leonavičius (8b), Augustas Kirijanovas (9b), Linas Simonaitis (9c), Domantas Vilys (8c), Danielius Voiciukevič (7b), Oskaras Navašinskas (7b), Nikita Mudrak (8c), Edvin Zaripov (8c), Artūras Kaminskas (9c) ir Justas Jucius (8b).

 

Vilniaus miesto 5-6 klasių gabiųjų mokinių konkursas „Mano pasaulis“

Konkurse dalyvavo Aistė Dirginčiūtė (5 kl.).
Klasės auklėtoja Loreta Keršytė.

 

Mokyklos meninio skaitymo konkursas

I vieta:
AISTĖ DIRGINČIŪTĖ, 5a.
II vieta:
Gabrielė Kūgytė 6b.
Arina Jeršova 8a.
Viktorija Kasinskaja 8b.
III vieta:
Kristijonas Kasparavičius 8c.
Emilija Gulbinovič 8d.
Gintarė Jankauskaitė 10c.

 

VILNIAUS TUSKULĖNŲ VIDURINĖS MOKYKLOS
DIREKTORIUS
ĮSAKYMAS
DĖL PAGYRIMO UŽ LABAI GERĄ MOKYMĄSI
2015 m. vasario 5 d. Nr. M-22
Vilnius

R e i š k i u padėką už labai gerą mokymąsi I pusmetyje šiems mokiniams:
1. Aistei Dirginčiūtei 5a
2. Margaritai Kalesnykaitei 5a
3. Ilzei Berkelytei 5a
4. Aldui Lenkšui 5a
5. Kamilei Pesliakaitei 5b
6. Simonai Zelionkaitei 5c
7. Elzei Urbonavičiūtei 6a
8. Vidmantei Misėkaitei 6c
9. Urtei Dirgėlaitei 7a
10. Kamilei Ražanskaitei 7a
11. Miglei Kučinskaitei 7b
12. Laurynui Notrumui 8a
13. Paulinai Rimkevičiūtei 8a
14. Emilijai Gulbinovič 8b
15. Saulei Navytei 8b
16. Viktorijai Kasinskajai 8b
17. Karinai Vijūnovai 8b
18. Gabijai Smailytei 8b
19. Augustui Blažiui 8c
20. Maženai Šalkevič 8c
21. Redai Montvilaitei 8d
22. Antanui Petkui 8d
23.Gabijai Lukoševičiūtei 9c
24. Gretai Komarovaitei 9c
25. Edvinui Ališauskui 10b
26. Justinai Radzevič 12a
27. Motiejui Baliukoniui 12c

Direktorius Ričardas Vitkus

Previous page: 2013-2014 m.m.
Next page: 2010-2011 m.m.