2013-2014 m.m.

2013-2014 m.m.

 

Respublikinės dailės olimpiados II-asis turas

Olimpiadai pristatytas Justinos Radzevič (11 kl.) darbas.

 

Vilniaus miesto rusų (užsienio) kalbos olimpiada

Justina Radzevič (11 kl.) užėmė 3 vietą.
Erika Lučickaja (11 kl.) gavo Padėkos raštą už labai gerą testo atlikimą.
Mokytoja Liubov Valinčienė.

 

XXI Lietuvos mokinių rusų (užsienio) kalbos olimpiada

Justina Radzevič (11 kl.) laimėjo 2 vietą.
Mokytoja Liubov Valinčienė.

 

Devintokių komanda gavo Padėkos raštą už puikų pasirodymą Vilniaus miesto 8-9 kl. rusų (užsienio) kalbos olimpiadoje „Linksmai, išradingai, turiningai“.
Devintokių komanda: Žana Boldyreva, Gabrielė Jaškinaitė ir Anastasija Tarasova.
Komandą subūrė rusų kalbos mokytojos Liubov Valinčienė ir Regina Nemanienė.

 

Projektas „Kalbų Kengūra“

Anglų kalba
Auksinės Kengūros - 1 diplomas,
Sidabrinės Kengūros - 7 diplomai,
Oranžinės Kengūros - 2 diplomai.

Lietuvių kalba
Sidabrinės Kengūros - 2 diplomai,
Oranžinės Kengūros - 2 diplomai.

Rusų kalba
Auksinės Kengūros - 2 diplomai,
Sidabrinės Kengūros - 4 diplomai,
Oranžinės Kengūros - 4 diplomai.

Visi rezultatai

 

Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra"

Tarp 50 geriausiųjų moksleivių Lietuvoje:
Irmantas Mankevičius (11 kl.) - 11 vieta,
Aldas Lenkšas (4 kl.) - 21 vieta,
Elzė Murnikova (3 kl.) - 24 vieta.

Tarp 10 geriausiųjų moksleivių Vilniuje:
Elzė Murnikova (3 kl.) - 7 vieta,
Aldas Lenkšas (4 kl.) - 8 vieta,
Irmantas Mankevičius (11 kl.) - 9 vieta.

 

Edukaciniai konkursai „Olympis 2014“

Konkurse laimėti:
5 I laipsnio diplomai,
4 II laipsnio diplomai,
2 III laipsnio diplomai.
Visi rezultatai

 

Lietuvos moksleivių informatikos ir informacinių technologijų konkursas „Bebras“

Tarp 50 geriausiųjų moksleivių Lietuvoje:
Aldas Lenkšas (4 kl.) - 13 vieta,
Rugilė Krasauskaitė (3 kl.) - 29 vieta.

Tarp 30 geriausiųjų moksleivių Vilniuje:
4 kl.
Aldas Lenkšas - 6 vieta,
Arūnas Riškovas - 15 vieta,
Kamilė Pesliakaitė - 21 vieta,
3 kl.
Rugilė Krasauskaitė - 13 vieta,
Augustas Vėlavičius - 23 vieta.

Mokytoja Regina Maigienė.

 

Vilniaus miesto mokinių istorijos olimpiada

Elžbieta Šilobrit (12 kl.) užėmė 4 vietą.
Mokytojas Regimantas Jasiūnas.

 

Vilniaus miesto 5-8 kl. mokinių gamtos mokslų olimpiada

Reda Montvilaitė (7 kl.) užėmė III vietą.
Mokytoja Audronė Giedraitienė.


Vilniaus apskrities moksleivių proto mūšis „Pilietis, mokesčiai ir VMI“

11-okų komanda tapo nugalėtoja.
Komanda „L.O.P.A.I“: Martynas Vakarinas, Žygimantas Čėnas, Adriana Grigaitė, Greta Gribačiauskaitė ir Gintarė Martinionytė.
Mokytoja Eglutė Ptakauskienė.

 

Tarpmokyklinis protų mūšius

Aštuntokų komanda nugalėjo Antakalnio gimnazijoje vykusiame tarpmokykliniame protų mūšyje.
Aštuntokų komanda: Danielius Degėsys, Ieva Osoblivec, Gabija Rupšlaukytė, Austėja Sakalauskaitė ir Robertas Kazlauskas.
Nugalėtojų komanda gavo kvietimus į teatrą, dvi savaites treniruočių Antaklanio Kung Fu klube ir didelį skanų pyragą.
Aštuntokų komandą subūrė 8b klasės auklėtoja Aušra Klimkienė.


Plačiau...

 

Jaunimo teatre vykęs Violetos Palčinskaitės pjesių vaikams festivalis

10b klasės moksleiviai (ir keturios penktokės) vaidino pjesę „Geležinės Princesės diena“.
Jaunieji teatralai apdovanoti padėkos raštais ir knygomis.
Teatro mokytoja Rasa Ercmonienė-Varnė.

Plačiau...

 

Piešinių konkursas „Mano baubiškiausias baubas draugas“

Konkurso laimėtojos: Elzė Urbonavičiūtė (5a), Beatričė Dikčiūtė (5a), Darija Sumenkova (5c) ir Brigita Norkutė (5c).
Konkursą organizavo Vilniaus Kamerinis Teatras. Dalyvavo 5a, 5b ir 5c mokiniai (klasių auklėtojos Giedrė Rutkauskaitė, Rita Valatkaitė ir Jadvyga Jachimovič).

Plačiau...

 

Mokinių pasiekimai sporto varžybose

Lietuvos moksleivių olimpinio festivalio komandinėse stalo teniso varžybose mokyklos mergaičių stalo teniso komanda tapo  3 vietos laimėtoja.
Komandos treneris Vidas Grigas.
Stalo teniso komanda: Saulenė Striogaitė (10a), Saulė Andrijauskaitė (7c) ir Paulina Verbaitytė (7a).


2013 m. Vilniaus miesto berniukų kvadrato varžybose mokyklos berniukų komanda užėmė 1 vietą.
Komandos trenerė Rūta Rimavičienė.
Kvadrato komanda: Emiras Voronovičius (6d), Ramūnas Zemlevičius (6b), Daniel Vaiciukevič (6b), Tilius Valančiūnas (6b), Oskaras Navašinskas (6b), Arnas Valatkevičius (6d), Gytis Pranskūnas (6d), Augustas Marčiulionis (6d) ir Lukas Juodkūnaitis (6c).


2014 m. Vilniaus miesto mokinių sporto žaidynėse merginų stalo teniso komanda užėmė 1 vietą.
Merginų stalo teniso treneriai Rita Sekonienė ir Saulius Matulevičius.
Stalo teniso čempionės: Saulenė Striogaitė (10c), Saulė Andrijauskaitė (7c) ir Paulina Verbaitytė (7a).


2014 m. Vilniaus miesto mokinių sporto žaidynėse vaikinų rankinio komanda iškovojo 2 vietą.
Komandos treneris Vidas Grigas.
Rankinio komanda: Domantas Zdanavičius (8b), Augustinas Kirijanovas (8b), Linas Simonaitis (8d), Gintaras Matiukas (9a), Tomas Mazgelis (9a), Darjuš Voiciukevič (9b), Nikita Mudrak (7c) ir Edvin Zaripov (7c).



2013 m. Vilniaus miesto mergaičių kvadrato varžybose mokyklos mergaičių komanda tapo 3 vietos laimėtoja.
Komandos trenerė Rita Sekonienė.
Mergaičių komanda: Raminta Ajauskaitė (6a), Urtė Dirgėlaitė (6a), Gerda Kacienaitė (6a), Kamilė Bukėnaitė (6d), Goda Gribačiauskaitė (6d), Aistė Malinauskaitė (6d), Miglė Kučinskaitė (6b), Marija Lemziakova (5b), Sandra Zažeckaitė (5b) ir Viktorija Makovskytė (5b).



Mokyklos merginų komanda Vilniaus miesto merginų rankinio čempionate iškovojo 3 vietą.
Komandos treneriai Rūta Rimavičienė ir Vidas Grigas.
Merginų komanda: Ieva Neveraitė (5c), Aistė Malinauskaitė (6d), Diana Davolytė (6a), Milda Kazlauskaitė (9a), Goda Žemaitytė (9a), Inesa Lukanovaitė (9a), Gintarė Česnytė (8d), Julija Smilgaitė (8c) ir Justina Braškutė (8b).

 

2013-2014 m. 5-6 klasių VAFF (Vilniaus apskrities futbolo federacija) ir VVFL (Vilniaus vaikų futbolo lyga) Vilniaus miesto tarpmokyklinių futbolo varžybų 2 vietos laimėtojai:
1. LUKAS JUODKŪNAITIS
2. MARIUS TAUROSEVIČIUS
3. POVILAS KARABANIS
4. AUGUSTAS MARČIULIONIS
5. GYTIS PRANSKŪNAS
6. EMIRAS VORONOVIČIUS
7. NIKITA GANZENKO
8. IGNAS STASIULIS
9. ARNAS VALATKEVIČIUS
10.NOJUS NEIMANTAS
Komandos treneris - vyr. mokytojas Viktoras Romaškinas.

 

2013-2014 m. 7-8 klasių VAFF (Vilniaus apskrities futbolo federacija) ir VVFL (Vilniaus vaikų futbolo lyga) Vilniaus miesto tarpmokyklinių futbolo varžybų 2 vietos laimėtojai:
1. TOMAS ČEPULIS
2. DOMANTAS STOŠKUS
3. ANTANAS POŠIŪNAS
4. LINAS SIMONAITIS
5. LUKAS JUODKŪNAITIS
6. AUGUSTINAS KIRIJANOVAS
7. GYTIS NAUDŽIŪNAS
8. ROBERTAS BUILA
9. AIDAS PATIEJŪNAS
10.DOMANTAS ZDANAVIČIUS
Komandos treneris - mokytojas metodininkas Vidas Grigas.

 

11a klasės mokiniai (klasės auklėtoja Audronė Giedraitienė bei sveikatos priežiūros specialistė Dalia Paužaitė) dalyvavo masiškiausiame bendrojo ugdymo mokyklų 9-12 kl. mokinių sveikatos žinių ir mąstymo žaidime protmūšis muzikos ir teatro klube New York.



 

VILNIAUS TUSKULĖNŲ VIDURINĖS MOKYKLOS DIREKTORIUS

ĮSAKYMAS
DĖL PAGYRIMO UŽ LABAI GERĄ MOKYMĄSI

2014 m. vasario 7 d. Nr. M-26
Vilnius

R e i š k i u padėką už labai gerą mokymąsi I pusmetyje šiems mokiniams:
1. Valerijai Jonauskaitei 5a
2. Elzei Urbonavičiūtei 5a
3. Lukui Bukėnui 5b
4. Brigitai Norkutei 5c
5. Urtei Dirgėlaitei 6a
6. Vėjai Palubinskaitei 6a
7. Miglei Kučinskaitei 6b
8. Augustei Černeckytei 6b
9. Deimantei Pažusytei 6b
10. Laurynui Notrumui 7a
11. Emilijai Gulbinovič 7b
12. Saulei Navytei 7b
13. Viktorijai Kasinskajai 7b
14. Gabijai Smailytei 7b
15. Karinai Vijūnovai 7b
16. Antanui Petkui 7d
17. Redai Montvilaitei 7d
18. Austei Vagoraitei 8a
19. Augustei Žitkevičiūtei 8a
20. Agnei Okulevičiūtei 8b
21. Danieliui Degėsiui 8b
22. Ievai Osoblivec 8c
23. Gabijai Rupšlaukytei 8c
24. Gerdai Patackaitei 9b
25. Beatričei Tallat-Kelpšaitei 10b
26. Gretai Poškutei 12a
27. Pauliui Kutkai 12c

Direktorius Ričardas Vitkus

 

VILNIAUS TUSKULĖNŲ VIDURINĖS MOKYKLOS
DIREKTORIUS

ĮSAKYMAS
DĖL PAGYRIMO UŽ LABAI GERĄ MOKYMĄSI

2014 m. birželio 6 d. Nr. M-126
Vilnius

R e i š k i u padėką už labai gerą mokymąsi šiems mokiniams:
1. Valerijai Jonauskaitei 5a
2. Elzei Urbonavičiūtei 5a
3. Julijai Bakševičiūtei 5a
4. Lukui Bukėnui 5b
5. Vidmantei Misėkaitei 5c
6. Brigitai Norkutei 5c
7. Urtei Dirgėlaitei 6a
8. Vėjai Palubinskaitei 6a
9. Kamilei Ražanskaitei 6a
10. Miglei Kučinskaitei 6b
11. Augustei Černeckytei 6b
12. Paulinai Rimkevičiūtei 7a
13. Laurynui Notrumui 7a
14. Mariui Būgai 7a
15. Saulei Navytei 7b
16. Emilijai Gulbinovič 7b
17. Viktorijai Kasinskajai 7b
18. Karinai Vijūnovai 7b
19. Gabijai Smailytei 7b
20. Redai Montvilaitei 7d
21. Antanui Petkui 7d
22. Emilijai Kavalnytei 8a
23. Emilijai Jūratei Mockutei 8a
24. Austei Vagoraitei 8a
25. Augustei Žitkevičiūtei 8a
26. Danieliui Degėsiui 8b
27. Agnei Okulevičiūtei 8b
28. Ievai Osoblivec 8c
29. Gabijai Rupšlaukytei 8c
30. Edvinui Ališauskui 9b
31. Gerdai Patackaitei 9b
32. Beatričei Tallat-Kelpšaitei 10b
33. Agotai Žvirblytei 11a
34. Motiejui Baliukoniui 11c
35. Pauliui Kutkai 12c
36. Tautvydui Neliupšiui 12c

Direktorius Ričardas Vitkus


Previous page: 2015-2016 m.m.
Next page: 2014-2015 m.m.