2012-2013 m.m.

2012-2013 m.m.

 

Mokyklos mokinių meninio skaitymo konkursas

I vieta:
Gabrielė Kurauskaitė (10a kl.)
Irmantas Mankevičius (10a kl.)
Simonas Morkvėnas (10a kl.)
II vieta:
Aurelija Cicilionytė (10b kl.)
Kristina Bagdonavičiūtė (10a kl.)
Viktorija Kasinskaja (6b kl.)
Saulė Navytė (6b kl.)
Virginija Neliupšytė (8d kl.)
III vieta:
Teodora Gerliakaitė (6a kl.)
Antanas Lupeikis (6a kl.)
Arina Jeršova (6a kl.)
Augustas Blažys (6c kl.)
Justas Katinas (6c kl.)
Tomas Kazevičius (6ckl.)

 

Vilniaus miesto rusų (užsienio) kalbos olimpiada

Justina Radzevič (10a kl.) užėmė 2 vietą, Erika Lučickaja (10a kl.) užėmė 7 vietą.
Mokytoja Liubov Valinčienė.



20-oji Lietuvos mokinių rusų (užsienio) kalbos olimpiada
Justina Radzevič (10a kl.) užėmė 2 vietą.
Mokytoja Liubov Valinčienė.

 

Moksleivių kūrybinių darbų konkursas „1812-ieji. Borodino mūšis“

Laura Valatkevičiūtė (10a kl.) užėmė 2-ąją vietą.
Projektas „Atviros kultūriniam paveldui daugiakultūrinėje visuomenėje asmenybės ugdymas“.


Konkurse taip pat dalyvavo Daura Polonskytė ir Irmantas Mankevičius (10 kl.).
Mokytoja Liubov Valinčienė.

 

Konkursas „Vokiečių kalba smalsiems tiksliukams"

Gintarė Martinionytė (9b kl.) pateko į finalą ir jos darbas buvo pripažintas vienu iš šešių geriausių respublikos mokinių projektų.
Vokiečių kalbos mokytoja Gražina Bagdonavičiūtė ir matematikos mokytoja Jadvyga Jachimovič.
Konkursą organizavo Goethe‘s institutas.

Plačiau...

 

Kalbų Kengūros konkurso 2013 m. rezultatai.
Peržiūrėti...

 

Fotografijos konkursas „Geriamasis vanduo“

Gailė Baranauskaitė (6b kl.) užėmė II vietą.
Mokytoja Eglutė Ptakauskienė.
Konkursą organizavo UAB „Vilniaus vandenys“.

 

Projektas „Aš - žalias“

10b klasės mokiniai (mokyt. Eglutė Ptakauskienė) dalyvavo ekologijos projekte „AŠ - ŽALIAS“.
Mokiniai nufilmavo reklamą, skatinančią ekologiją, šiukšlių rūšiavimą. Jų reklama patalpinta į socialinį tinklapį FACEBOOK.
Reklamą galite peržiūrėti čia.

 

Geografijos konkursas „Pažink JAV“

Geografijos mokytojos Eglutės Ptakauskienės vadovaujami mokiniai dalyvavo  šiame konkurse ir pasiekė puikių rezultatų.
Konkursą organizavo Edukacijos akademija.


Lietuvos moksleivių informacinių technologijų konkursas „Bebras“

Aldas Lenkšas (3a kl.) ir Elzė Urbonavičiūtė (4a kl.) savo klasių grupėse laimėjo 1-ąsias vietas tiek Vilniuje, tiek Lietuvoje.
Pradinių klasių mokytojos Rūta Gerasionienė, Ina Klimaitienė ir informacinių technologijų mokytoja Regina Maigienė.
Elzė ir Aldas dalyvavo iškilmingoje apdovanojimų šventėje, kuri vyko LR Seimo rūmuose.
Plačiau apie konkursą ir apdovanojimų šventę...

 

Finansinio raštingumo olimpiada

Olimpiadoje dalyvavo 5b klasės mokiniai kartu su auklėtoja Rima Vžesniauskiene.
Olimpiadą organizavo Danske bankas spalio 15 - lapkričio 28 dienomis.
Plačiau...

 

Respublikinis ekslibriso konkursas „Saldainių fabrikui RŪTA - 100 metų“
Paulius Uleckij (7a kl.) užėmė I vietą.
Augustė Žitkevičiūtė (7a kl.) užėmė II vietą.
Mokytoja Ingrida Umbrasaitė.

 

Vilniaus miesto muzikos olimpiada

Salomėja Petručionytė (7b kl.) užėmė I vietą ir dalyvavo Lietuvos mokinių muzikos olimpiadoje Klaipėdoje.
Liucilė Vilimaitė (9a kl.)tapo diplomante.


Saulius Šemiotas (11a kl.) ir Avelina Protčenko (10b kl.) apdovanoti padėkomis.
Mokytoja Renata Deltuvienė-Bakutė.
Muzikos olimpiadų akimirkos...

 

Žirmūnų bendruomenės futbolo varžybos

Mokyklos vaikinų komanda tapo Žirmūnų bendruomenės futbolo varžybų II vietos laimėtojais.
Komandos treneris Vidas Grigas.
Futbolo komanda: Tomas Čepulis (7a kl.), Simas Kuncaitis, Vilius Voronovičius (8a kl.), Dominykas Kulakas, Egidijus Griška, Dominykas Matulionis (8b kl.), Daumantas Ališauskas (8c kl.), Liutauras Velička (8d kl.).

 

Vilniaus miesto moksleivių 64-osios žaidynės

Mokyklos merginų rankinio komanda iškovojo TREČIĄJĄ VIETĄ.
Komandos trenerė Rūta Rimavičienė.
Rankinio komanda: Viktorija Kopūstaitė, Milda Kazlauskaitė, Goda Žemaitytė, Morta Grigaitė (8a kl.), Andrėja Pečiūraitė (8c kl.), Justina Černiauskaitė, Gabija Dapkutė, Justina Braškutė (7b kl.), Julija Smilgaitė (7c kl.), Gintarė Česnytė (7d kl.).


Mokyklos berniukų kvadrato komanda iškovojo I vietą.
Komandos treneriai: Rita Sekonienė ir Saulius Matulevičius.
Kvadrato komanda: Edvin Zaripov, Maksim Zinovjev, Jančauskas Jurgis, Matas Daunoras, Justas Katinas, Nikita Mudrak (6c kl.), Kipras Stulginskas, Donatas Jakubickis, Erikas Jatkūnas, Domantas Ragėnas (6d kl.) ir Ramūnas Zemlevičius (5b kl.).


Mokyklos berniukų kvadrato komanda taip pat laumėjo I vietą Lietuvos mokinių tarpzoninėse kvadrato varžybose.


Mokyklos berniukų kvadrato komanda taip pat iškovojo ir III vietą Lietuvos moksleivių kvadrato varžybose.

 

Vilniaus miesto moksleivių futbolo turnyras, skirtas Kovo 11-osios Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai pažymėti

Tuskulėnų vidurinės mokyklos vaikinų futbolo rinktinė iškovojo III vietą.
Rinktinės treneris Saulius Matulevičius.
Futbolo rinktinė: Lukas Čekanauskas, Domantas Kancleris, Ernestas Mincevičius, Liutauras Smilga, Augustinas Petručionis, Tomas Raščius, Audrius Vienius, Ričard Morač.

 

Vilniaus miesto IV klasių mokinių viktorina „Aš pažįstu Lietuvą, o tu?.."

4a klasės mokinių komanda tapo laureatė. Ketvirtokų komanda: Ugnė Navikaitė, Valerija Jonauskaitė, Oskarasą Sadauskas, Simona Baniusevičiūtė ir Elzė Urbonavičiūtė.
Viktoriną organizavo Vilniaus „Žiburio“ pradinė mokykla.
Renginiui vaikus paruošė Ina Klimaitienė ir Daiva Pilukienė.

 

Pradinių klasių mokinių projektas „Mano mokykla - Lietuvoje, Lietuva - mano mokykloje“

Elzė Urbonavičiūtė ir Simona Baniusevičiūtė (4a kl.) sukūrė plakatą apie mūsų mokyklą ir laimėjo 1-ąją vietą konkurso trečiame etape.
Mokytoja Ina Klimaitienė.

 

 


Previous page: 2013-2014 m.m.
Next page: 2011-2012 m.m.