2011-2012 m.m.

2011-2012 m.m.


Kovo 26 d. Vilniaus miesto rotušėje vyko Vilniaus miesto olimpiadų ir konkursų nugalėtojų apdovanojimo šventė.
Į šventę buvo kviečiami mokiniai ir juos rengę mokytojai.
Mūsų mokyklą atstovavo Tomas Satkevičius (11 kl., matematikos mokytoja Rima Vžesniauskienė), Anastasija Starceva ir Viktorija Zaičenko (11 kl., rusų kalbos mokytoja Liubov Valinčienė).


XI Vilniaus miesto 6-tųjų klasių moksleivių lietuvių kalbos olimpiada
Olimpiadoje dalyvavo Gabija Lukoševičiūtė (mokytoja Vita Krasauskaitė) ir Emilija Jūratė Mockutė (mokytoja Diana Builienė).


Lietuvių kalbos Kengūros konkursas
Ypač gerai šiame konkurse pasirodė 8c ir 8a klasės mokiniai: Gabrielė Makarevičiūtė, Kristina Mačiulska, Emilija Natkevičiūtė, Auksė Galvydytė, Viktorija Štikonaitė (mokytojos Giedrė Rutkauskaitė ir Vita Krasauskaitė).
Plačiau...

 

Mokyklos MENINIO SKAITYMO KONKURSAS
I vietą užėmė Ūla Ona Vilūnaitė 7c klasė (mokytoja Asta Jonaitienė).
II vietą užėmė Kristina Bagdonavičiūtė 9a klasė, Simonas Morkvėnas 9a klasė (mokytoja Sofija Šiaulytė), Agnė Okulevičiūtė 6b klasė (mokytoja Vita Krasauskaitė), Akvilė Vėlavičiūtė 7b klasė (mokytoja Asta Jonaitienė).
III vietą užėmė Antanas Matas Lupeikis 5a klasė, Irmantas Mankevičius 9a klasė, Eglė Vaitkevičiūtė 9a klasė, Lukas Ptakauskas 9a klasė, Erikas Kazakevičius 9b klasė (mokytoja Sofija Šiaulytė).


Vilniaus miesto 8 klasių mokinių anglų kalbos eilėraščio skaitovų konkursas
Thomas Tumosa 8 kl. užėmė II vietą (mokytoja Rita Frančiakienė).


Vilniaus miesto rusų (užsienio) kalbos 10-11 klasių moksleivių olimpiada
Viktorija Zaičenko 11 kl. užėmė III vietą (mokytoja Liubov Valinčienė).


Vilniaus miesto rusų (užsienio) kalbos 10-11 klasių moksleivių meninio skaitymo konkursas
Anastasija Starceva 11 kl. užėmė III vietą (mokytoja Liubov Valinčienė).


Lietuvos mokinių rusų (užsienio) kalbos olimpiada
Viktorija Zaičenko 11 kl. gavo pagyrimo raštą už gerą kūrybinio darbo atlikimą (rusų kalbos mokytoja Liubov Valinčienė).


Vilniaus miesto vokiečių kalbos 10-11 klasių moksleivių olimpiada
Tomas Rammul 10 kl. užėmė 4 vietą (mokytoja Gražina Bagdonavičiūtė).


Vilniaus miesto matematikos olimpiada
Gulbinovič Emilija 5 kl. (mokytoja Rima Vžesniauskienė) ir Stulginskis Kipras (mokytojas Raimondas Latėnas) pelnė pagyrimo raštus.
Tomas Satkevičius 11 kl. užėmė II-ąją vietą (mokytoja Rima Vžesniauskienė).
Vaiva Šilabritaitė 7 kl. pelnė pagyrimo raštą (mokytoja Verutė Jaskelevičienė).
Lukas Ptakauskas ir Irmantas Mankevičius 9 kl. pelnė pagyrimo raštus (mokytoja Albina Vilimienė).

 

Respublikinis matematikos konkursas „Kengūra“
Miglė Stebrytė 12 kl. užėmė 2 vietą (mokyt. Genovaitė Šlapikaitė).
Irmantas Mankevičius 9 kl. užėmė 40 vietą (mokyt. Albina Vilimienė).

 

Vilniaus miesto biologijos olimpiada
Tomas Jankauskas ir Jokūbas Gužas 12 kl. gavo pagyrimo raštus (mokytoja Rima Vitkauskienė).
Olimpiadoje tap pat dalyvavo:
Julija Būgaitė 12 kl. (mokytoja Rima Vitkauskienė) ir
Monika Mikolaitytė 11 kl. (mokytoja Audronė Giedraitienė).


Vilniaus miesto chemijos olimpiada
Olimpiadoje dalyvavo:
Barbora Bajorinaitė ir Monika Mikolaitytė 11 kl. (mokytoja Petronėlė Bulotienė);
Julija Būgaitė ir Domantas Galkauskas 12 kl. (mokytoja Petronėlė Bulotienė).


Vilniaus miesto fizikos olimpiada
Olimpiadoje dalyvavo:
Naglis Elenbergas ir Aurelija Cicilionytė 9 kl. (mokytoja Vida Žinienė);
Tomas Rammul 10 kl. (mokytoja Svetlana Liutkevič);
Audrius VieniusTomas Satkevičius ir Martynas Jarmalis 11 kl. (mokytoja Vida Žinienė);
Martynas Grybauskas ir Aidas Sadauskas 12 kl. (mokytoja Ramunė Stebrytė).


Vilniaus miesto istorijos olimpiada
Olimpiadoje dalyvavo Zigmas Čeikus 11 kl. (mokytojas Andrius Žilėnas).


Respublikinė geografijos olimpiada 6-8 kl. „Mano gaublys“
Emilija Jūratė Mockutė tarp 6 kl. mokinių surinko daugiausia taškų (mokytoja Rima Šimėnaitė).


Vilniaus regiono 11-12 klasių mokinių ekonomikos ir verslo olimpiados I etapas
Olimpiadoje dalyvavo Audrius Vienius 11 kl., Rūta Augulytė, Dovilė Galvydytė, Algimantas Rauduvė ir Matas Rutkauskas 12 kl. (mokytoja Eglutė Ptakauskienė).


Lietuvos mokinių 18-osios ekonomikos ir verslo olimpiados II etapas
Olimpiadoje dalyvavo Dovilė Galvydytė, Algimantas Rauduvė, Edgaras Petraškevičius 12 kl. ir gavo padėkas (mokytoja Eglutė Ptakauskienė).


Projektas „Ką man reiškia Baltija?"
Dalyvavo 9 ir 12 klasių moksleiviai, vadovaujami geografijos mokytojos Eglutės Ptakauskienės ir laimėjo kelionę į Lietuvos jūrų muziejų bei edukacinius užsiėmimus.
Plačiau...


Vilniaus Tuskulėnų vidurinės mokyklos jaunučių ir jaunių chorai (vadovė Renata Deltuvienė-Bakutė) liepos 6 d. dalyvavo VII Moksleivių dainų šventės „Mūsų vardas - Lietuva“ Dainų dienoje.

 

Vilniaus Tuskulėnų vidurinės mokyklos teatro studijos „Tuskulėnų vaikų teatras“ jaunieji aktoriai (Gabrielė Kurauskaitė, Ūla Vilūnaitė ir Martynas Grybauskas) liepos 8 d. buvo pagrindiniai VII Moksleivių dainų šventės „Mūsų vardas - Lietuva“ Ansamblių vakaro vedėjai ir skaitovai.
Juos paruošė teatro mokytoja-ekspertė Rasa Ercmonienė-Varnė, taip pat parinkusi Maironio tekstą, skambėjusį šventės metu tūkstančiams žiūrovų.
Ansamblių vakaro meno vadovas Vytautas Buterlevičius patikėjo Tuskulėnų vidurinės mokyklos ketveriukei viso vakaro vedimą.
Ansamblių vakaro akimirkos...

 

Vilniaus miesto 63-iosios mokinių sporto žaidynės
Vaikinų rankinio komanda iškovojo II vietą (mokyt. Vidas Grigas).
Komandos nariai: Liudas Sinica, Danielius Kazlauskas, Motiejus Baliukonis, Žygimantas Jarmalis, Jonas Bilotas, Darjuš Voitsiukevič, Domantas Zdanavičius, Nojus Esteris, Povilas Žilinskas, Nikolajus Lebedenko, Jokūbas Biveinis, Marekas Racevič, Thomas Tumosa.


5-6 klasių mergaičių kvadrato komanda iškovojo II vietą (mokyt. Rita Sekonienė).
Komandos narės: Abigail Prodčenko, Aleksandra Stašytė, Augustė Žitkevičiūtė (6a klasė), Dominyka Gavrilovaitė, Gabija Dabkutė, Justina Černiauskaitė (6b klasė), Julija Smilgaitė (6c klasė), Gintarė Česnytė, Saulė Leščinskaitė, Ieva Motiejūnaitė (6d klasė) ir Teodora Gerliakaitė (5a klasė).

 


10a ir 8a klasės mokiniai (lietuvių kalbos mokytoja Vita Krasauskaitė) atliko kūrybinį darbą „Interpretuojame poeziją“.
Plačiau...


Vilniaus miesto 3-4 klasių gabiųjų mokinių konkursas „Mano mažasis pasaulis“
Elzė Urbonavičiūtė 3 kl. tapo  nugalėtoja (mokytoja Ina Klimaitienė).


Vilniaus miesto pradinių klasių mokinių konkursas „Papuoškime namus šv. Kalėdoms. Eglutės žaisliukai
Benita Vaskelaitė 3c užėmė I vietą (mokytoja Daiva Vaišvilienė).

 

Vilniaus miesto pradinių klasių varžytuvės „Saugau ir kuriu Lietuvą“
2a komanda „Žaibas“ laimėjo specialų Lietuvos Didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo prizą už greičiausiai išsprestą karinį rebusą (mokytoja Rūta Gerasionienė).

 

VILNIAUS TUSKULĖNŲ VIDURINĖS MOKYKLOS DIREKTORIUS

ĮSAKYMAS
DĖL PAGYRIMO UŽ LABAI GERĄ MOKYMĄSI

2012 m. vasario 3 d. Nr. M - 116
Vilnius

R e i š k i u padėką už labai gerą mokymąsi I pusmetyje šiems mokiniams:

1. Laurynui Notrumui 5a,
2. Emilijai Gulbinovič 5b,
3. Viktorijai Kasinskajai 5b,
4. Saulei Navytei 5b,
5. Redai Montvilaitei 5d,
6. Emilijai Jūratei Mockutei 6a,
7. Augustei Žitkevičiūtei 6a,
8. Danieliui Degėsiui 6b,
9. Agnei Okulevičiūtei 6b,
10. Ievai Osoblivec 6c,
11. Gabijai Rupšlaukytei 6c,
12. Gabijai Lukoševičiūtei 6d,
13. Vaivai Šilabritaitei 7c,
14. Kotrynai Pilypaitei 8a,
15. Juliui Andriuškevičiui 8a,
16. Remigijui Kavalniui 8a,
17. Martynui Žabui 8b,
18. Gabrielei Makarevičiūtei 8c,
19. Emilijai Komparskaitei 8c,
20. Kristinai Mačulskai 8c,
21. Aurelijai Cicilionytei 9b,
22. Augustei Aldonai Užuotaitei 9c,
23. Motiejui Baliukoniui 9c,
24. Gretai Poškutei 10a,
25. Tautvydui Neliupšiui 10c,
26. Pauliui Kutkai 10c,
27. Julijai Būgaitei 12a,
28. Tomui Jankauskui 12a,
29. Miglei Stebrytei 12a.

Direktorius Ričardas Vitkus.

 

VILNIAUS TUSKULĖNŲ VIDURINĖS MOKYKLOS DIREKTORIUS

ĮSAKYMAS
DĖL PAGYRIMO UŽ LABAI GERĄ MOKYMĄSI

2012 m. birželio 11 d. Nr. M-205
Vilnius

R e i š k i u padėką už labai gerą mokymąsi šiems mokiniams:
1. Laurynui Notrumui 5a
2. Emilijai Gulbinovič 5b
3. Viktorijai Kasinskajai 5b
4. Saulei Navytei 5b
5. Karinai Vjūnovai 5b
6. Augustui Blažiui 5c
7. Vilnei Kundrotaitei 5d
8. Redai Montvilaitei 5d
9. Antanui Petkui 5d
10. Kiprui Stulginskui 5d
11. Ievai Osoblivec 6c
12. Gabijai Lukoševičiūtei 6d
13. Austėjai Sakalauskaitei 6d
14. Emilijai Jūratei Mockutei 6a
15. Augustei Žitkevičiūtei 6a
16. Gabijai Rupšlaukytei 6c
17. Agnei Okulevičiūtei 6b
18. Danieliui Degėsiui 6b
19. Lukui Gečiauskui 7a
20. Andriui Maliuginui 7a
21. Vaivai Šilabritaitei 7c
22. Akvilei Vėlavičiūtei 7b
23. Martynui Žabui 8b
24. Olivijai Guzelytei 8c
25. Emilijai Komparskaitei 8c
26. Kristinai Mačulskai 8c
27. Gabrielei Makarevičiūtei 8c
28. Viktorijai Štikonaitei 8c
29. Kotrynai Pilypaitei 8a
30. Monikai Pošiūnaitei 8a
31. Juliui Andriuškevičiui 8a
32. Remigijui Kavalniui 8a
33. Beatričei Tallat-Kelpšaitei 8d
34. Motiejui Baliukoniui 9c
35. Aurelijai Cicilionytei 9b
36. Gretai Poškutei 10a
37. Pauliui Kutkai 10c
38. Tautvydui Neliupšiui 10c
39. Tomui Rammul 10c
40. Monikai Mikolaitytei 11c
41. Boženai Zaranko 11b

Direktorius Ričardas Vitkus

 

VILNIAUS TUSKULĖNŲ VIDURINĖS MOKYKLOS DIREKTORIUS

ĮSAKYMAS
DĖL PAGYRIMO UŽ LABAI GERĄ MOKYMĄSI

2012 m. birželio 11 d. Nr. M-205.1
Vilnius

R e i š k i u padėką už labai gerą mokymąsi šiems mokiniams:
1. Andriuškevičiūtei Aistei 1a
2. Garmutei Vilijai 1a
3. Karavaičiui Juliui 1a
4. Legataitei Patricijai 1a
5. Paulauskaitei Saulei 1a
6. Zarembaitei Danielei 1a
7. Zigmantui Benui 1a
8. Androsaitei Barborai 1b
9. Eidukynui Džiugui 1b
10. Maigytei Rūtai 1b
11. Rimkui Tautvydui 1b
12. Sajevičiūtei Saulei 1b
13. Šilabritaitei Aistei 1b
14. Silickaitei Aistei 1b
15. Stonytei Erikai 1b
16. Vėlavičiui Augustui 1b
17. Bučui Aisčiui 1c
18. Novaišiui Arnui 1c
19. Paulauskaitei Meidai 1c
20. Paulavičiūtei Daigai 1c
21. Sereikai Mindaugui 1c
22. Užomeckui Lukui 1c
23. Krasauskaitei Rugilei 1d
24. Murnikovai Elzei 1d
25. Svirko Justynai 1d
26. Berkelytei Ilzei 2a
27. Kalesnykaitei Margaritai 2a
28. Lenkšui Aldui 2a
29. Švenčionytei Laurai 2a
30. Danilaitytei Melitai 2b
31. Baliukoniui Edmundui 2c
32. Ivanauskaitei Ugnei 2c
33. Baniusevičiūtei Simonai 3a
34. Jonauskaitei Valerijai 3a
35. Knyvaitei Ugnei 3a
36. Povilėnaitei Anai Kotrynai 3a
37. Urbonavičiūtei Elzei 3a
38. Gricenko Vanesai 3a
39. Bukėnui Lukui 3b
40. Kūgytei Gabrielei 3b
41. Mackūnaitei Dovilei Alytei 3b
42. Mecelicaitei Gretai 3c
43. Misėkaitei Vidmantei 3c
44. Norkutei Brigitai 3c
45. Dirgėlaitei Urtei 4a
46. Ražanskaitei Kamilei 4a
47. Kučinskaitei Miglei 4b
48. Tallat-Kelpšai Kajui 4b
49. Balčiūnaitei Rasuolei 4c
50. Gaudutytei Evitai 4c
51. Radzevičiūtei Ievai 4c
52. Bukėnaitei Kamilei 4d
53. Gribačiauskaitei Godai 4d
54. Paplauskaitei Justinai 4d
55. Vaitkevičiui Pauliui 4d
56. Valatkevičiui Arnui 4d

Direktorius Ričardas Vitkus

Previous page: 2012-2013 m.m.
Next page: 2009-2010 m.m.